Кредит на карту терміново без перевірки кредитної історії

Каталог компаній, що видають кредит на карту терміново без перевірки кредитної історії. Порівняйте всі і виберіть найкращих серед 42 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти терміновий кредит на банківську карту без перевірки КІ тепер просто. Для збільшення шансу отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Життя буває непередбачуваним і часом ніякі розрахунки не допомагають коли гроші потрібні терміново, а до зарплати ще далеко. Звертатися до родичів не завжди зручно. Банківські кредити оформляються досить довго, тому доводиться шукати інші виходи. Якщо терміново необхідна невелика сума, але немає бажання звертатися до банківської установи за оформленням споживчого кредиту – можна взяти кредит на карту терміново без перевірки кредитної історії в будь-якій мікрофінансовій компанії.

Як оформити заявку і отримати кредит на карту терміново без перевірки кредитної історії?

Інструкція з оформлення термінового кредиту приблизно однакова у всіх компаній. Вона детально описана у відповідному розділі на сайті кожної організації. Кожному новому клієнту МФО потрібно заповнити запропоновану анкету. Після цього сформується особистий кабінет і зазначені дані дадуть можливість входу в створений особистий профіль.

Після здійснення всіх зазначених вище дій слід натиснути на кнопку, яка пропонує отримати гроші і виконати наступні умови:

 1. Заповнити запропоновану анкету повністю, не пропускаючи пункти. Буде потрібна наступна інформація: ПІБ, номер мобільного телефону, адреса діючої електронної пошти, паспортні дані, ІПН, адреса фактичного проживання і реєстрації, інформація про доходи, цивільний стан, освіта, щомісячна сума витрат і бажана сума позики.
 2. Після заповнення анкети слід перейти до відправки заявки, яка буде розглянута протягом певного часу (у різних МФО – від декількох хвилин до робочого дня).
 3. Створення особистого кабінету дозволить розглянути можливі суми і умови мікрокредиту, провести калькуляції суми боргу і відсотків.
 4. На вказану адресу електронної пошти буде надіслано договір в разі схвалення заявки, а також перераховані гроші обраним позичальником способом.

Зверніть увагу: навіть якщо ви розглядаєте кілька компаній для отримання необхідної суми грошей, поставтеся до заповнення профілю на всіх сайтах з належною ретельністю. Помилки в анкетних відомостях – найбільш часта причина відмови у видачі позики.

Вимоги до позичальників , які пред’являються мікрофінансовими компаніями

Для того щоб стати клієнтом МФО, необхідно відповідати таким стандартним вимогам:

 1. Позичальником може бути тільки громадянин України.
 2. Позичальник повинен мати прописку на території України і фактично проживати в Україні.
 3. Бути дієздатним.
 4. Наявність на руках необхідних документів – паспорт і ІПН.

Інші вимоги можуть варіюватися в залежності від додаткових вимог МФО до позичальника.

На яких умовах мікрофінансові компанії видають кредити?

Мікропозики на карту видають на наступних умовах:

 • оформлення позики онлайн;
 • плата за день користування позиками становить 0-1,7%;
 • термін позики 5-150 днів;
 • можливість дострокового погашення без сплати комісій;
 • існує можливість продовження терміну платежу;
 • застосування штрафних санкцій за несвоєчасні платежі у вигляді нарахування комісій на залишок боргу.

Деякі МФО можуть змінювати умови, наприклад – стягувати плату за продовження виплати. Тому всі пропозиції від наявних на сайті МФО слід вивчати уважно. Більшість мікрофінансових компаній проводять акції і видають позики без відсотків на карту всім новим клієнтам.

Переваги звернення до мікрофінансової компанії

МФО висувають меншу кількість вимог до потенційного позичальника. У переважній більшості випадків компанії не цікавляться наявністю поганої кредитною історії клієнта. Мікропозики видаються швидко і без паперової тяганини. Не має потреби відвідування офіси банків і очікування в черзі. Видача кредиту онлайн має незаперечні переваги:

 • отримання грошей протягом декількох хвилин;
 • можливість калькуляції боргу;
 • прозорі умови;
 • відсутність прихованих платежів.

До того ж багато МФО мають зручні мобільні додатки для зручності користувачів.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Позичальники, які регулярно користуються послугами МФО і вчасно виплачують кредит, користуються довірою компанії. Для таких постійних клієнтів створені програми лояльності.

У них можуть входити знижки по процентній ставці на основну суму боргу, можливість отримання бонусів для оплати відсотків у разі пролонгації терміну платежу, участь в акціях і розіграшах від компанії, можливість навчання фінансової грамотності від компанії, а також складання індивідуальних графіків погашення отриманих позик.

Причини відмови у видачі позики

Основними причинами відмови у видачі мікрокредиту є невідповідність позичальника вимогам МФО, а також:

 1. Надання завідомо неправдивої інформації.
 2. Оформлення позики юридичною особою або третьою особою.
 3. Бажана сума позики перевищує максимально можливу.
 4. Наявність непогашеної суми позики в компанії МФО.
 5. Позичальник підозрюється в шахрайських діях.

Якщо на сайті МФО зазначено, що кредит видається виключно на банківську карту, відмова можлива через розбіжність даних в анкеті з даними власника картки.

Переваги сервісу підбору позик “FinLine.Online»

Ми розміщуємо у себе на сайті тільки перевірені компанії, які реально виконують свої зобов’язання. Зручний інтерфейс сервісу дозволяє відвідувачеві максимально швидко і зручно порівняти умови видачі мікропозик різних мікрофінансових компаній і вибрати найбільш підходящі пропозиції. Компанії представлені на нашому сайті гарантують безпеку особистих даних позичальників і діють під контролем державних органів влади.

Як погасити взятий мікрокредит?

Погасити мікрокредит можна через особистий кабінет або за вказаними на сайті МФО реквізитами. Можна погасити його повністю або частково, розбивши на обов’язкові платежі. Кожна компанія мікрокредитування пропонує кілька способів погашення позик:

 • через банківську карту;
 • у відділенні банку;
 • за допомогою платіжних терміналів.

Такий вибір способів погашення позики дає можливість оплати через мобільні додатки на відпочинку, в іншій країні, на робочому місці, у вихідні дні і так далі. Слід враховувати терміни фактичного надходження платежу при різних способах оплати, щоб не утворилася прострочення.