Кредит на карту без відмови

Каталог мікрофінансових компаній, які видають кредит на карту без відмови без перевірки терміново. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 37 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит на карту без відмови онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових компаніях тепер може кожен. Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Сьогодні на території України існує величезна кількість мікрокредітних компаній, які готові надати кредит на карту без відмови. Немає необхідності надавати довідки, додаткові відомості, заставу і поручительство. Досить мати документ, що засвідчує особистість і мобільний номер телефону для отримання кредиту на карту без відмови. Якщо у вас під рукою є інтернет – це прискорить процедуру отримання грошових коштів. Ви витратите не більше 10-15 хвилин для заповнення анкети та очікування схвалення, після чого вам будуть зараховані кошти на карту. Наш сервіс підбору позик допоможе вам вибрати відповідне МФО, яке безвідмовно дає позики на карту терміново. Сьогодні більшість мікрофінансових компаній проводять акції і видають мікрокредит без відсотків на карту  всім новим клієнтам.

Як отримати кредит на карту без відмови?

Для отримання вигідного кредиту рекомендуємо вивчити інформацію на нашому сайті про кожну мікрофінансову компанії окремо. Після цього ви можете подати заявку на обрану компанію, шляхом натискання кнопки «оформити кредит». Для збільшення шансу схвалення заявок, ви можете подати відомості в кілька мікрофінансових компаній.

 1. Створюємо робочий кабінет позичальника. Вказуємо дані вашого мобільного телефону. Деякі майданчики проводять реєстрацію за допомогою електронного ключа (якщо він у вас є), а також популярних соціальних мереж – Фейсбук, Інстаграмм. У будь-якому випадку, в подальшому вам знадобиться ваш номер телефону та адреса електронної пошти, у разі втрати контролю над своїм особистим кабінетом.
 2. Заповнюємо анкету. Ви вводите дані зі свого паспорта. Вказуємо ваше прізвище, ім’я, по батькові, дату і місце народження. Необхідно вказати реквізити паспорта – номер, серія, дата видачі, хто видав. Вказуємо місце постійної реєстрації за паспортом. Якщо у вас є додаткова тимчасова реєстрація, її також вказуємо на сайті.
 3. Деякі мікрофінансові компанії попросять вас заповнити дані – ваш дохід, місце роботи, соціальний статус, наявність сімейного стану, кількість дітей, на які цілі ви плануєте використовувати позикові кошти. Ці відомості необхідні для проведення аналітичного звіту. Надалі мікрофінансова компанія, на основі аналітичних даних розробляє нові маркетингові програми.
 4. Вводимо свій мобільний номер телефону. Надалі ви отримуєте СМС-повідомлення. Це необхідно як для підтвердження вашого статусу позичальника, так і для підписання договору позики. Отримуючи секретний код на мобільний номер телефону, ви погоджуєтеся з умовами позики. СМС-повідомлення визнається електронним цифровим підписом, і позичальник несе відповідальність за зазначені відомості і підписання договору позики.
 5. Вибираємо суму позики, і термін кредитування. Найчастіше кредит видається на термін не більше 30 календарних днів, а сума позики залежить від маркетингової програми вашої мікрофінансової компанії. Якщо ви вперше подаєте заявку, то сума позики буде не більше 3-10 тисяч гривень. Для повторних позик передбачений збільшений ліміт кредитування.
 6. Очікуємо схвалення з боку оператора МФО. Протягом не більше 10 хвилин вам приходить СМС-повідомлення або дзвінок оператора МФО про схвалення або відмову у видачі кредиту.
 7. Після схвалення заявки, вказуємо дані вашої банківської карти, підтверджуємо дії шляхом введення СМС-повідомлень і секретного коду.

Тепер ви отримали кредит і можете його витрачати на будь-які цілі, не надаючи звіту МФО, на які цілі ви плануєте використовувати кошти.

Вимоги до позичальників, що пред’являються МФО

Всі банки, а також МФО керуються в своїй роботі чинним законодавством України, де висуваються стандартні вимоги до позичальника.

 1. Позичальник повинен мати громадянство України, що підтверджується паспортними даними.
 2. Позичальник повинен мати постійну реєстрацію на території України, а якщо є тимчасова – необхідно вказати дані відомості.
 3. Мікрокредитна компанія несе персональну відповідальність за передачу даних третім особам, про що повідомляється позичальник.
 4. Мінімальний вік клієнта МФО не менше 18 років, максимальний – не більше 85 років. Однак, мікрофінансові організації мають право самостійно регулювати віковий ценз, але в рамках цього діапазону.
 5. Заборонено оформляти кредити таким категоріям осіб – мають судимість, неповнолітні, недієздатні, які перебувають на обліку в психоневрологічному і наркологічному диспансері. Обмеження для отримання позики встановлено особам, які мають статус банкрута фізичної особи.
 6. При зверненні в МФО, позичальник повинен мати мобільний номер телефону, з можливістю підтримки прийому СМС-повідомлень.

В рамках проведення маркетингових програм і кампаній, мікрокредітной компанія має право встановлювати свої умови для позичальників і регулювати відсоткові ставки, в тому числі пропонувати кредит на карту без відмов у розмірі 0% в день.

Вимоги до банківської карти позичальника

Мікрофінансова компанія може видати кредит на карту без відмови тільки в тому випадку, якщо позичальник відповідає критеріям з банківських продуктів (карта). Зверніть увагу, що критерії до карт стандартні, однак існують відмінності по технічній частині перевірки даних, які ви вказуєте на сайті мікрокредитної компанії.

 1. У більшості випадків гроші на картку зараховуються на банківські продукти платіжних систем Visa або MasterCard.
 2. Вводимо 16 цифр з лицьового боку картки в суворій відповідності і порядку.
 3. Вказуємо ваше ім’я і прізвище латинськими літерами.
 4. Вказуємо термін закінчення дії картки у форматі ММ / РР. Зверніть увагу, якщо ваша карта має термін припинення дії через 2-3 місяці, МФО може відмовити у зарахуванні коштів.
 5. Зі зворотного боку карти вводимо секретний код CVV який має 3 або 4 цифри. Ви будете перенаправлені на сервіс перевірки карти. Це необхідно для того, щоб уникнути шахрайські дії з боку третіх осіб. Вам необхідно мати на рахунку грошові кошти в розмірі не більше 10 грн. Після того, як ви введете секретний код, умовна сума буде заблокована. Після цього вам прийде СМС-повідомлення з кодом, який необхідно вказати на сайті або потрібно вказати заблоковану суму. Після перевірки ідентифікації, грошові кошти будуть повернені її власнику.

Після того, як карта пройде перевірку, буде перерахований кредит в тій сумі, яку вам схвалила мікрокредитна компанія. Грошові кошти зараховуються миттєво та терміново.

Як вибрати надійну мікрофінансову компанію?

Щоб вибрати відповідну під ваші параметри компанію, необхідно ознайомитися з рейтингом і вивчити особливості зарахування кредитних коштів на карту.

 1. Кредитний рейтинг МФО вказує на популярність і доступність компанії у видачі кредитних коштів.
 2. Сума позики і період мікрокредитування.
 3. Процентна ставка по кредиту.
 4. Наявність акцій для нових позичальників.
 5. Можливість схвалення заявки по кредитній історії.
 6. Інші відомості.

У більшості випадків, більшість мікрофінансових компанії пропонують кредити зі ставкою не більше ніж 1,5% в день.

Чи можна отримати кредит повторно?

Після погашення першої позики, можна оформити другий, третій і наступні мікрокредити. Необхідно погасити попередній кредит в повному обсязі, після чого повторно подаєте заявку, при цьому не потрібно повторно вводить ваші персональні дані, в тому числі реквізити карти. В особистому кабінеті позичальника подаємо заявку, вказуємо бажану суму кредиту і термін кредитування. Мікрокредитна компанія може в рамках лояльності запропонувати позичальникові низький відсоток обслуговування мікрокредиту і збільшений ліміт кредитних коштів.

Якщо ви не встигаєте виконати умови щодо погашення кредиту, в тому числі і для першого, то можете продовжити свій договір на тих умовах, які пропонує вам МФО. У змісті кредитного договору повинні бути вказані умови продовження мікрокредиту, а також способи погашення продовженого періоду мікрокредитування. Для оплати боргу використовуйте підказки вашого оператора МФО, який допоможе правильно вибрати технічний спосіб погашення позикових коштів.

У нашому каталозі ви знайдете перевірені компанії МФО, які видадуть вам кредит на карту без відмови. У більшості випадків, схвалення є до 97% позичальників. Якщо вам не підходить варіант зарахування на карту – скористайтеся пропозицією отримання готівкою грошових коштів від кращих мікрокредитних компаній України.