Кредит на карту онлайн

Список МФО, що видають кредит на карту онлайн терміново без відмови цілодобово. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 42 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти позику онлайн на карту через інтернет без перевірок тепер просто! Для збільшення шансу отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Як розібратися в розмаїтті мікрофінансових компаній, які надають кредит на карту онлайн? Сьогодні в Україні офіційно діють сотні мікрофінансових організацій.

Наш сервіс персонального підбору кредиту допоможе вам зорієнтуватися серед пропозицій і вибрати підходящий варіант вигідної позики. Ми рекомендуємо вам оформити кредит онлайн на карту використовуючи мережу інтернет, таким чином ви збережете нерви і отримаєте гарантований результат схвалення. Більшість мікрофінансових компаній проводять акції і видають позики без відсотків на карту новим клієнтам.

Отримайте кредит на карту онлайн з миттєвим схваленням

При виборі нашого сервісу ми запропонуємо для вас актуальні пропозиції зарахування грошових коштів на банківські картки. Такий варіант гарантує миттєве отримання грошових коштів після схвалення заявки. Після того, як ви отримаєте позитивний результат, оператор МФО попросить вас ввести актуальні дані діючої банківської карти:

 1. Карта повинна належати до платіжних систем Visa або Мастеркард.
 2. Термін дії карти не повинен закінчитися за три місяці до закінчення перевипуску.
 3. Коли ви набираєте номер карти вказуємо дані закінчення терміну дії в форматі ММ / РР.
 4. Вказуємо ім’я власника карти, латинськими буквами.
 5. Вводимо дані коду зі зворотного боку картки (CVV або CVC).

Надалі оператор МФО проводить перевірку даних карти, використовуючи скоринг. Зверніть увагу – передача відомостей по карті як і індивідуальних персональних даних не допускається. Ввівши секретний код на зворотному боці карти на вашому рахунку може бути заблокована певна сума грошових коштів (не більше 10 грн). Це необхідно для того, щоб оператор перевірив достовірність зазначених даних особою, що подає онлайн-заявку. Далі від вас попросять ввести контрольний СМС-код для заблокованої суми або заблоковану грошову суму. Після перевірки даних по карті, власнику повертається заблокована сума в повному обсязі.

На що звернути увагу при оформленні онлайн кредиту на карту?

При оформленні швидких грошей позичальникові необхідно слідувати інструкції оформлення позики, яка доступна на сайті мікрофінансової компанії. При оформленні враховуються такі моменти:

 1. СМС-інформування та номер мобільного телефону спільно з e-mail є варіантом електронного цифрового підпису при оформленні договору позики.
 2. Відсоткова ставка вказується з розрахунку один календарний день. У договорі вказується сума повернення з урахуванням процентної ставки за весь період користування позикою.
 3. Термін дії позики триває від одного календарного дня до тридцяти днів і більше. Оператор МФО вправі встановити інший період дії позики. У разі дострокового повернення позики – позичальник сплачує відсотки тільки за фактичні дні користування кредитною лінією.
 4. Мінімальна сума отримання грошових коштів становить від 500 грн. Максимальна сума розраховується виходячи з аналізу скорингової історії позичальника.
 5. Для першого кредиту деякі МФО встановлюють процентну ставку 0%. В подальшому можна отримати позику з низькою процентною ставкою, виходячи з маркетингової політики компанії.
 6. Виберіть доступний варіант зарахування грошових коштів. Якщо вам не підходить варіант банківської карти, використовуйте інші схеми – готівкові у відділенні МФО (таку послугу надають не всі).
 7. Уточніть варіанти погашення позики. В «особистому кабінеті позичальника» доступні відомості як погасити позикові кошти.

При оформленні кредиту уважно перевіряйте актуальні дані вашої анкети, максимально правильно вносите необхідні дані і відомості для отримання позитивного схвалення по мікропозиці.

Наш сервіс гарантує вам вибір гідних мікрофінансових компаній, які схвалюють заявки позичальникам в 77% випадків.

Загальні умови отримання кредитних коштів

Всі перераховані в списку мікрофінансові компанії мають ліцензію і здійснюють легальну діяльність відповідно до вимог закону.

Згідно із законодавством всі мікрокредитні організації мають право встановлювати власні процентні ставки по кредитах. До основних вимог до позичальника при отриманні онлайн кредиту на карту ставляться:

 1. Наявність громадянства України.
 2. Надання відомостей паспортних даних – номер і серія документа, дата народження, місце народження, місце реєстрації (постійної і тимчасової).
 3. Інформація про контакти – номер мобільного телефону, адреса електронної пошти.
 4. Позичальник повинен мати вік 18 років. Максимальний поріг позичальника МФО встановлює самостійно, але як правило – не старше 70 років.
 5. Позичальник не повинен мати судимостей і не бути банкрутом фізичної особи.

Контактний номер телефону служить як варіант електронного підпису договору обслуговування позики. Отримавши СМС-оповіщення у вигляді секретного коду, ви підписуєте електронний документ договору позики. Код може бути представлений у вигляді цифрового значення, допускається використання буквених значень або комбінація цифр і букв.

Додаткові схеми ідентифікації позичальників

Мікрокредитна організація має право провести додаткову ідентифікацію позичальника, при цьому передбачені різні схеми перевірки.

 1. Позичальник прикладає до заяви фото, яке повинно мати актуальність на день оформлення заявки. У деяких випадках МФО просить надати фото з демонстрацією паспорта або записи на паперовому носії, наприклад, необхідно надати фото з зазначенням цифр, які вказав оператор МФО.
 2. Ідентифікація проходить через соціальні мережі, наприклад, «Фейсбук»

Кожна компанія має право визначати додаткові схеми ідентифікації позичальника, при цьому передача даних третім особам категорично заборонена, якщо інше не передбачено договором.