Кредит на карту з поганою кредитною історією

Каталог компаній, які видають кредит на карту з поганою кредитною історією. Порівняйте всі і оберіть найкращу серед 22 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит на карту маючи погану кредитну історію терміново без відмови тепер може кожен! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Наявність поганої кредитної історії сьогодні не є перешкодою для отримання вигідного кредиту на карту в мікрофінансовій компанії. До недавнього часу маючи погану кредитну історію, позичальник не міг отримати кредитну лінію в фінансово-кредитній організації. Мікрофінансові компанії більш лояльно ставляться до цього фактору. Пропонуємо ознайомитися з найкращими пропозиціями сервісу «FinLine.OnLine», тут ви обов’язково зробите вибір і знайдете свою компанію. Сьогодні більшість мікрофінансових компаній проводять акції і видають кредити без відсотків всім клієнтам, які звертаються вперше.

Умови отримання кредиту на карту з поганою кредитною історією

У більшості випадків мікрофінансові компанії оформляють так званий «пробний» мікрокредит, який не перевищує 1000 – 3000 гривень. Позичальник повинен ознайомитися з пропозицією і виконати вимоги відповідно до умов договору позики. Найчастіше використовується наступна практика надання мікрокредиту проблемним позичальникам:

 1. Пробний кредит. МФО надає пробний кредит, який видається строком до тридцяти календарних днів. Для позичальників з поганою КІ встановлена ​​індивідуальна процентна ставка, хоча деякі компанії можуть встановити ставку в розмірі 0%.
 2. Короткострокова позика. Грошові кошти надаються на строк до тридцяти календарних днів, іноді МФО може знизити тимчасовий поріг до декількох днів. Найбільш поширена сума кредиту до 3000 гривень. У деяких випадках МФО можуть оформити кредит на суму до 10000 гривень. Імовірність схвалення такої позики становить близько 50% для проблемних позичальників.
 3. Довгостроковий кредит. Деякі мікрофінансові компанії готові видати кредит на термін до одного календарного року. Позичальники зі стандартною кредитною історією отримують кредит в розмірі до 20000 гривень. Проблемні клієнти з поганою кредитною історією можуть розраховувати на позикові кошти строком на 12 місяців – не більше 10000 гривень. МФО передбачає оплату платежу один раз в два тижні.

Щоб отримати схвалення за заявкою, клієнтам МФО найкраще почати роботу з пробного або короткострокового мікрокредиту. Таким чином ви поліпшите свою кредитну історію і отримаєте можливість на більш привабливу позику, передбачену для довгострокового кредитування.

Чому позичальникові з поганою КІ вигідно отримати кредит на карту в МФО?

Банківські організації неохоче видають споживчий кредит позичальнику через те, що фізична особа має негативну історію погашення кредитних ліній в минулому, незалежно від того, де був оформлений кредит. За статистикою, банки в даний час відмовляють позичальникам в отриманні позики в 65%, в той час як відсоток відмови в мікрофінансуванні становить всього 20%, а іноді деякі компанії відмовляють всього 5-10% позичальників.

 1. У нашому каталозі представлені мікрокредитні компанії, які схвалюють кредит клієнтам до 98% випадків.
 2. Всі мікрофінансові компанії працюють в цілодобовому режимі. Заявку можна подати в режимі онлайн, не виходячи із дому.
 3. Час розгляду заявки займає не більше 10 хвилин, після внесення необхідних анкетних даних.
 4. Кредит можна отримати на банківські карти або в офісі мікрокредитної компанії.

Рекомендуємо подавати заявки одночасно в кілька компаній, таким чином імовірність схвалення збільшується в кілька разів.

Що потрібно знати позичальникові, який має погану кредитну історію

Мікрофінансова компанія дає вам новий шанс виправитися, якщо ви раніше мали проблеми з виплатою грошових коштів за кредитами. Якщо ви почнете вірний шлях виправлення, в подальшому ваш шанс на отримання великого кредиту і навіть кредиту в банку збільшиться. В даний час всі банки України також підключені до сервісу БКІ, де представлені дані по базах мікрофінансування України. Покращуючи таким чином свою історію, ви збільшуєте шанс на отримання вигідного кредиу в новій мікрофінансовій компанії або в кредитній установі банку.

Перша позика не буде такою великою, але показавши себе з найкращого боку, ви можете збільшити свій шанс на отримання великого кредиту в недалекому майбутньому. Як показує практика, ті хто вдало виплачує мікропозики після поганої кредитної історії, отримують вигідні пропозиції від банків і надійних мікрофінансових компаній України в майбутньому.

Кредитна історія – навіщо потрібен цей сервіс

В Україні створили сервіс Бюро Кредитних Історій (БКІ). Кожна кредитна компанія, в тому числі банки і МФО мають право передавати відомості про операції, які здійснює позичальник. Історія позики або кредиту показує, наскільки ви є відповідальним за виконання обов’язку перед кредитною організацією. Майже всі кредитні установи передають дані про позичальників, при цьому особливістю БКІ є:

 1. Позичальники і кредитні організації можуть отримати дані по конкретній фізичній особі про вчинені фінансові операції за кредитними лініями.
 2. Дисциплінарні відомості про позичальника, в частині виконання умов кредитування. Вказуються терміни прострочення, як виконує умови договору відповідальності позичальник перед кредитною організацією.
 3. Отримання загальнодоступних відомостей з Центрального каталогу БКІ.
 4. Параметри моніторингу дисциплінарної відповідальності позичальника за кредитним і іншим зобов’язанням.
 5. Розробка єдиної системи скорингу, яка доступна для аналізу МФО і банківським організаціям.
 6. Розробка «кастомізованої» карти під вимоги однієї кредитної організації. У більшості МФО використовують систему скорингу кастомізованого типу.
 7. Інтегровані системи з іншими кредитними бюро.

Як МФО обробляє кредитну історію позичальників?

Для всіх МФО було запропоновано вести облік даних по позичальниках в БКІ.

В даний час, для того, щоб позичальник не потрапив в базу даних встановлено такі критерії:

 1. Якщо позичальник допускає прострочення в 60 днів, дані передаються в повному обсязі.
 2. У разі, якщо позичальник допустив прострочення, але сповістив про це МФО, він має право пролонгувати договір позики. Дані в БКІ не передаються.
 3. Позичальник має право отримувати дані по своїй кредитній історії.

Через об’єктивні причини, банки не охоче видають споживчий кредит населенню, через наявність в минулому негативної кредитної історії. Як правило, банки, якщо отримують один факт негативної роботи позичальника – відразу ж відмовляють йому у видачі споживчого кредиту.

Мікрофінансові компанії лояльно ставляться до проблемних позичальників і видають вигідні кредити на особливих умовах. Однак, МФО ведуть аналіз власної бази позичальників з негативною КІ.