Moneyveo

Moneyveo.ua - сервіс, що дозволяє дуже просто отримати онлайн кредит на банківську карту в будь-якому місці і в будь-який час всього за кілька хвилин. Творці компанії Moneyveо надихнулися досвідом зарубіжних компаній, які займаються кредитуванням в онлайні, і в 2013 році представили українському користувачеві першу в Україні компанію, яка видає кредити на карти автоматично, 24/7. Так з'явився перший український Фінтех-стартап, так як процес оцінки і видачі повністю автоматизований. При позитивному рішенні кошти на карту Вам будуть нараховані моментально.
 • Без дзвінків і уточнень
 • Без завантаження документів
 • Без зазначення контактів родичів і колег
 • Видача на карту 24/7
Оформити кредит

Умови та інша інформація

Сума першого кредиту
від 500 до 10000 гривень
Сума повторного кредиту
від 500 до 15000 гривень
Відсоткова ставка
від 0.01% в день
Додаткова інформація
Вік: 18-90 років.
Потрібен тільки паспорт і код.
Максимальна сума позики при повторних зверненнях 15 000 грн.
Гроші надходять прямо на банківську картку клієнта.
Перший кредит видається на термін до 30 днів.
Пролонгація можлива на термін до 30 днів з моменту оформлення кредиту після виплати нарахованих відсотків по кредиту.
Все оформляється онлайн.
Адреса головного офісу
01015, м Київ, вулиця Лейпцизька, будинок 15 Б
Контактний E-mail
support@moneyveo.ua
Телефон для користувачів
0 800 21 93 93

Останні публікації

Мікрофінансова компанія «Манівео» здійснює свою діяльність на підставі законодавства України і базується на принципах клієнтоорієнтованості, спрямованої на постійне підвищення лояльності клієнтів, і технологічності, що забезпечує швидкість і зручність використання сервісу навіть в тих випадках, коли отримання позикових коштів в інших кредитних організаціях неможливе.

Безпека також є основним принципом Компанії. МФО «Moneyveo» гарантує безпеку, і при виконанні нескладних правил користування сайтом кожен клієнт може бути впевненим у збереженні наданої ним інформації та конфіденційності.

Переваги компанії «Moneyveo»

Манівео відрізняється від інших компаній, які також надають послуги з кредитування, не тільки відкритістю і доступністю інформації. Згідно з даними статистичного центру Компанії, більше 95% заявок на отримання кредиту оформляються відразу ж після реєстрації, а час, який роботизована система витрачає на прийняття рішення, не перевищує 5 хвилин. Мікрофінансова Компанія «Moneyveo» надає унікальну можливість вирішити фінансові питання і отримати допомогу, не відходячи від комп’ютера, і не вимагає надати пакет документів, що підтверджують платоспроможність потенційного клієнта.

Знижки, індивідуальні тарифи, розіграші призів і подарунків, бонусні програми, що становлять основу принципу клієнтоорієнтованості, є безперечною перевагою Компанії і будуть доступні відразу ж після першого успішного погашення кредиту.

Для більшості клієнтів послуги Компанії не обмежуються отриманням фінансової допомоги. МФО «Манівео» є мікрофінансовою організацією, яка передає в Бюро кредитних історій дані про сумлінності клієнтів і своєчасне погашених позик, що дає можливість поліпшити кредитну історію і сприяє підвищенню соціального статусу позичальника.

Як стати клієнтом Манівео?

Стати клієнтом Мікрофінансовий Компанії «Moneyveo» може будь-який громадянин України, який є дієздатним, тобто здатним набувати прав і обов’язків, який досяг повноліття, але не старше 75 років.

Для моментального отримання кредиту на суму до 10000 гривень не виходячи з дому потенційному клієнту Компанії досить пройти просту процедуру реєстрації в Особистому Кабінеті сайту, надавши тільки паспортні дані та номер свого мобільного телефону. Реєструючись в Манівео важливо надавати достовірну інформацію і бути уважним, заповнюючи анкету.

Як Манівео приймає рішення?

Понад 95% заявок, поданих на отримання грошових коштів в МФО «Moneyveo», схвалюється. Рішення приймає автоматизована система, тобто спеціально розроблена програма, яка на підставі інформації з різних джерел, таких, як різні Бюро Кредитних Історій, бази даних про платежі, штрафи, і соціальні мережі, створює «портрет» потенційного клієнта.

На прийняття рішення можуть вплинути прострочені платежі за зобов’язаннями перед іншими банками та організаціями, а також негативні пости в соціальних мережах або фотографії, що носять, наприклад, образливий або агресивний характер.

Важливо відзначити, що вирішальним фактором виявляється не зіпсована кредитна історія і не сам факт наявності простроченої заборгованості, а сумлінність людини, яка подає заявку в Компанію «Манівео».

Таким чином, якщо зібрана інформація задовольняє мінімальним вимогам Компанії до особистості потенційного клієнта, то система приймає позитивне рішення.

Як отримати гроші?

Після того, як потенційний клієнт Компанії зареєструвався на сайт, система оцінює подану їй заявку і приймає рішення всього за кілька хвилин. В середньому час розгляду заявки займає від 30 секунд до 5 хвилин.

Отримати в кредит грошову суму при першому зверненні в МФО Moneyveo можна на банківську карту або у відділенні.

Як повернути кредит?

Як отримати кошти, так і погасити позику, можна будь-яким з перерахованих вище способів, а також через:

 • термінали самообслуговування;
 • з банківської карти в особистому кабінеті;
 • здійснити грошовий переказ по реквізитам.

Вибрати зручні способи погашення кредиту клієнт може в Особистому Кабінеті.

Компанією Манівео передбачено і дострокове погашення кредиту. У разі якщо у клієнта є бажання повернути позику достроково, він може зробити це або повернувши суму повністю, або частково.

Як прийняти правильне рішення?

Приймаючи рішення про отримання фінансової допомоги, громадянин повинен взяти до уваги всі плюси і мінуси Манівео, оцінити свої можливості щодо повернення позикових коштів і ознайомитися з інформацією, представленою на нашому сайті та офіційному сайті Moneyveo

Одна із найпопулярніших мікрокредітних організацій Компанія «Moneyveo» діє виключно в рамках правового поля і забезпечує доступ до документів для своїх потенційних клієнтів. На сайті можна також ознайомитися з відзивами, які залишили реальні клієнти.

Як не стати жертвою шахраїв?

Співробітники Манівео вважають за необхідне попередити клієнтів про часті випадки шахрайства і бути гранично уважними, дотримуватися правил Компанії, умови користуванням Особистим Кабінетом і не передавати пароль для входу в Особистий Кабінет третім особам.

У разі втрати мобільного телефону, номер якого клієнт вказав при реєстрації, і особливо в разі його викрадення, рекомендується негайно звернутися в службу підтримки і повідомити про це фахівцеві.

Для яких цілей можна взяти мікрокредит в Moneyveo?

Зі статутних документів та нормативно-правової бази Компанії слідує, що Манівео не видає цільових кредитів, тому інформацію про цілі, на які клієнт бере кошти в кредит, надавати не потрібно. Однак, згідно з даними статистичних досліджень і відгуками клієнтів найпоширенішими цілями отримання фінансової допомоги є:

 • покупка подарунків рідним і близьким;
 • необхідність чи просто бажання оновити гардероб;
 • покупка «палаючої» путівки;
 • бажання оновити інтер’єр в квартирі;
 • здійснення вигідної покупки під час знижок;
 • необхідність в грошової допомоги при періодичній затримці заробітної плати;
 • виникла необхідність екстреного звернення до стоматолога;
 • покупка нової моделі телефону;
 • усунення несправності комп’ютера або іншої техніки та інші.

Найважливішою якістю Компанії є перш за все її соціальна орієнтованість і уважне ставлення до кожного клієнта. З появою Манівео у багатьох українців зникла необхідність просити в борг у знайомих і родичів, або користуватися послугами лихварів. На що б не знадобився мікрокредит, у будь-якої людини є можливість отримати його в Манівео.

На момент початку 2019 року в Компанії було відзначено зростання звернень за мікрокредитами серед пенсіонерів, які оцінили зручність і оперативність Moneyveo. Також зріс відсоток виконання зобов’язань по поверненню позик в установлений строк, що свідчить про стабільність Компанії і її репутації серед різних верств населення України і різних вікових груп.