Мікрокредити в Одесі: кредит готівкою або онлайн на карту

Потенційні позичальники, яким потрібні гроші, можуть отримати швидкі мікрокредити в Одесі через мікрофінансові організації міста. Ці компанії пропонують отримати не цільовий кредит у сумі до 15000 грн. тільки по паспорту і коду. Для оформлення заявки клієнт повинен заповнити анкету, відправити її на розгляд. Якщо прийде позитивний результат, потрібно підійти за грошима в будь-який офіс кредитора або отримати на карту онлайн. Оформлення займе не більше 15-30 хвилин.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Мікрокредити в Одесі: перевірені місця отримання кредитів

Тут ви знайдете кращі мікрокредити, які можна отримати онлайн в будь-якій точці міста на вашу банківську карту. Вони видаються миттєво без перевірки кредитної історії. Ніяких довідок про доходи та поручителів не потрібно. Достатньо подати онлайн заявку і через 20 хвилин гроші будуть на вашій картці.

Де можна взяти кредит в Одесі?

Потенційні позичальники, які хочуть отримати гроші в борг в Одесі можуть розраховувати на кілька варіантів:

  • Фінансова допомога близьких друзів / родичів
  • мікрофінансові організації

Перший варіант підійде відкритим людям, для яких попросити гроші в борг – не проблема. Але є і ті, кому складно позичати у знайомих з етичних і власних міркувань. Таким людям простіше звернутися за допомогою в МФО і переплатити на відсотках, ніж просити в борг у друзів.

Мікрокредитні організації теж бувають різними. Одні готові запропонувати мікрокредит в Одесі 24 години на добу, інші працюють за графіком з 08:00 до 20:00 і т.д.

Наприклад, є компанії, які кредитують тільки до зарплати. Тут можна отримати короткострокову фінансову допомогу на термін від 5 до 30 днів. Процентна ставка по таких кредитах нараховуватиметься щодня, а погашати борг доведеться одним платежем в кінці терміну.

Є організації, які видають довгострокові кредити з поступовим погашенням рівними платежами (щомісячно, щотижня, 1 раз в 2 тижні). Такі позики видаються на термін від 4-8 тижнів до 1 року. Процентна ставка тут нижче, ніж в кредитах до зарплати, а платежі менше.

Є організації, які пропонують і ті і інші види позик, надаючи весь спектр мікрофінансових послуг. Клієнтами подібних організацій бути набагато вигідніше: якщо потрібно, можна отримати короткостроковий кредит, якщо потрібно – довготривалий, але вже в рамках постійного позичальника і з наслідками, що випливають плюсами.

Також МФО діляться за типом оформлення кредиту. Є дистанційні мікрокредити в Одесі, а є швидкі позики, які видаються готівкою в офісі.

Онлайн-кредит якісно відрізняються від мікрокредитів в офісах за рахунок більш швидкого оформлення, розгляду і зарахування грошових коштів будь-яким зручним для клієнта способом. Якщо ви опинилися гостем Одеси, отримати кредит в офісі без місцевої прописки навряд чи вийде, а от оформити мікрокредит онлайн можна в будь-якому регіоні України, а місце прописки не матиме значення.

Отримати онлайн позики по всій Україні цілодобово можна в різних організаціях. Які також видають готівкою позики в офісах (не всі МФО мають таку послугу, зазвичай найпоширеніше онлайн обслуговування).

У кредитів в офісах теж є свої плюси. Незважаючи на довше оформлення, очікування і додаткові перевірки (найчастіше дзвінки роботодавцю і знайомим), після схвалення позичальник отримує гроші готівкою моментально. А ось міжбанківські перекази при дистанційному онлайн-кредитуванні можуть затягнутися до однієї години.

Які документи потрібні для отримання мікрокредиту?

Щоб отримати стандартний кредит в офісі мікрофінансової організації, позичальникові потрібені лише паспорт громадянина України і ідентифікаційний код. У рідкісних випадках деякі організації можуть попросити надати будь-який інший стандартний документ, що засвідчує особу. Ним може буди пенсійне посвідчення для пенсіонерів, або студентський квиток для студентів.

Звичайно, є і ті організації, які просять надати не тільки паспорт, а й довідку про зарплату, або копію трудового договору, трудової книжки з засвідченням працедавця. Такі документи вимагають деякі мікрокредитні компанії, що надають великі позики на тривалий термін.

Також багато МФО виставляють спеціальні вимоги до позичальників. Є список обов’язкових і додаткових вимог. Якщо перші практично скрізь однакові, то додаткові вимоги часто різняться.

Серед основних вимог мікрофінансової організації можна виділити:

  1. Громадянство України і повна дієздатність потенційного позичальника.
  2. Особистий номер мобільного телефону.
  3. Паспорт та ідентифікаційний код.
  4. Постійна реєстрація на території країни. Якщо мова йде про кредитування в офісах, то компанії вимагають прописку саме в тому регіоні, де є офіси організації.
  5. Будь-яке джерело доходу. Формально цю вимогу можна назвати додатковою, тому що в більшості мікрокредитних компаній такого пункту серед обов’язкових умов немає. Однак рідкісна організація погодиться видати позику безробітному позичальникові.
  6. Електронна пошта (обов’язкова вимога для інтернет-кредитування).

Більшість організацій, що видають кредити через інтернет, вимагають від клієнтів обов’язкової наявності банківської карти.

Щоб отримати вигідні умови кредитування, клієнт повинен мати позитивну кредитну історію. Допускаються незначні прострочення до 30 днів.

Реальний досвід з життя Ірини, яка отримала швидкий мікрокредит в Одесі з Харківською пропискою

В Одесу Ірина переїхала відразу після закінчення аграрно-промислового технікуму. У місто на Чорному морі її покликала подруга дитинства, з якою вони разом навчалися кондитерської майстерності в технікумі. Саме вона допомогла Ірині влаштуватися кухарем-кондитером на фабрику, знайшла недороге житло, показала місто і все необхідне.

У перший час Ірині було дуже складно справлятися самій з усіма витратами (оренда квартири, продукти, комуналка, рахунки за інтернет, телефон і т.д.). Однак згодом усе нормалізувалося.

Ірина була дуже вдячна своїй подрузі за допомогу і підтримку в найважчі періоди і хотіла по-особливому віддячити їй в день народження, який був вже через тиждень, як раз перед отриманням чергової зарплати.

Однак зайвих грошей на хороший подарунок зовсім не було, та й у кого вони бувають під кінець місяця ?! Ірина вирішила перепозичити у знайомих, але потрібної суми ні у кого не виявилося, тоді вона вирішила взяти невеликий мікрокредит до зарплати.

Ірина почала шукати підходящі варіанти в інтернеті, натрапила на наш сайт.

Вона обрала МФО перейшла на сайт та швидко заповнила анкету, вказала паспортні дані, місце проживання і роботи, відповіла на питання про кредитну історію, вибрала спосіб отримання позики на карту і відправила анкету на розгляд.

Остаточне рішення компанія прийняла вже через 2 хвилини, що дуже вразило Ірину, яка не очікувала такого швидкого розгляду. Відразу після підписання договору позики кодом з СМС на телефон прийшло повідомлення про зарахування коштів на банківську карту.