Мікрокредит без відмови

Каталог компаній, що видають мікрокредити без відмови з миттєвим схваленням. Порівняйте всі і виберіть найкращі серед представлених пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти мікрокредит без відмови в кращих мікрофінансових компаніях тепер просто. Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Сервіс «FinLine.Online» являє собою добірку з найкращих мікрофінансових організацій на ринку, в яких можна швидко і без проблем отримати мікрокредит без відмови. Ми не є МФО і не видаємо гроші, ми просто допомагаємо вам знайти і вибрати оптимальні умови, на яких можна отримати необхідну суму. У нашому каталозі представлені провідні організації, до яких можна звернутися за отриманням мікропозику.

Отримайте мікрокредит без відмови з миттєвим схваленням в кращій МФО

Працювати з нашим сервісом дуже просто. Можна просто гортати каталог в пошуках відповідних пропозицій, а можна відфільтрувати результати за ключовими параметрами. За видами (швидкі, для пенсіонерів, для студентів, максимальні), з певними особливостями (безпроцентні, онлайн, в офісі), а також за сумами.

Вивчивши результати ви можете ознайомитися з детальними умовами надання мікропозик і відразу ж подати заявку в обрану МФО. Наш сервіс не бере з вас гроші за свої послуги – все абсолютно безкоштовно.

Як оформити онлайн-заявку і отримати мікрокредит без відмови в обраній МФО?

Ви ознайомилися зі списком організацій і вибрали для себе прийнятні умови. Тепер необхідно зареєструватися і створити особистий кабінет користувача. Переходьте на сайт МФО по посиланню і виконайте вказівки.

Після реєстрації слід заповнити анкету. Це дуже важливий момент, оскільки вся запитувана інформація повинна бути вказана максимально повно і коректно, інакше можливий ризик відмови в наданні позики. В анкеті слід вказати всі індивідуальні дані, включаючи ПІБ, ІПН, номер паспорта і номер телефону. Також система вимагає вказівки адреси прописки і фактичного проживання, місця роботи, сімейного стану, освіти. Знадобиться два або три контактних номери родичів або друзів, хоча це не завжди обов’язкова вимога.

Важливо пам’ятати, що цей крок є найважливішим при складанні заявки. Правильно заповнена анкета буде величезною підмогою для позитивного рішення про видачу мікропозики. При цьому навіть найменша помилка (включаючи помилки) може привести до відмови. Вся справа в тому, що дані буде аналізувати не тільки відповідальний менеджер МФО, а й система, що працює на підставі інформації зі спеціальних баз. Так що помилки і неповна інформація – неприйнятні.

Після заповнення анкети необхідно прив’язати до свого облікового запису банківську карту. Це необхідно для ідентифікації клієнта, причому незалежно від того, яким чином ви будете отримувати гроші (виключаючи, звичайно, отримання позики готівкою). Приймаються картки будь-яких банків України, незалежно від платіжної системи (Віза, Мастеркард) або типу (дебетова або кредитна). Головне – бути реальним власником карти, оскільки правилами абсолютно всіх мікрофінасових організацій забороняється використання карти третіх осіб, включаючи навіть близьких родичів.

Прив’язка карти проводиться наступним чином. Її номер і термін дії вводиться в спеціальну форму, після чого на рахунку буде заблокована невелика сума (до 10 гривень), а позичальник повинен підтвердити цю дію за допомогою СМС-верифікації. Після цього система обробить інформацію і прив’яже карту до рахунку. З приводу заблокованої суми можна не переживати, гроші будуть «розблоковані» протягом декількох хвилин – це стандартна процедура, яка використовується всіма подібними сервісами.

З приводу безпеки теж можна не хвилюватися – абсолютно всі транзакції проводяться через захищений канал, тому ваші фінансові дані ніколи не попадуть в руки зловмисників. Всі МФО уважно стежать за безпекою даних своїх клієнтів і ніколи не розголошують особисту інформацію, включаючи дані про платіжні картки або транзакціях.

Отже, анкета заповнена, а банківська карта прив’язана до облікового запису – тепер можна переходити до вибору суми і терміну. Як правило, для новачків система встановлює невеликі суми, а більш значні будуть доступні після другого і подальших звернень, зрозуміло, якщо попередню позику буде повністю повернено. Термін кредиту, до речі, теж може бути збільшений, в залежності від рейтингу клієнта в системі.

Вибравши суму і термін, можна відправляти заявку на розгляд. У сервісі підібрані варіанти МФО з максимально швидкою оцінкою можливості видати гроші. Рішення приймається протягом 15 хвилин.

Після схвалення заявки в особистому кабінеті з’явиться спеціальна кнопка, натиснувши на яку ви підтверджуєте згоду з умовами позики. Один клік – і гроші вже на банківській картці. Як бачите, все просто.

Незважаючи на те, що наведена інструкція може здатися складною, заповнення заявки займає максимум 10 хвилин. Все гранично зрозуміло, єдине що слід врахувати – бути гранично уважним, вказувати повну і достовірну інформацію в анкеті.

Не варто забувати вчасно повертати позики. Дотримання правил договору позики дасть можливість використовувати більш великі суми грошей, а також поступово зменшувати відсоток за їх використання. У разі проблем з оплатою можна запросити пролонгацію кредиту – для цього необхідно всього лише сплатити нараховані відсотки.

У чому полягають ключові відмінності МФО від банків?

Незважаючи на те, що гроші в борг можна взяти як в банках, так і в мікрофінасових організаціях, останні відрізняються цілим набором переваг перед першими. Серед ключових відмінностей можна виділити такі:

  • дуже лояльне ставлення до клієнтів;
  • для оформлення мікрокредитів потрібно мінімум документів;
  • взяти мікрокредит можна онлайн, навіть не виходячи з дому;
  • рішення про видачу приймається дуже швидко – в деяких випадках за кілька хвилин.

Важливою особливістю є лояльність і мінімум документів. МФО, на відміну від банку, не вимагатиме підтвердження місця роботи і довідок про доходи. Для оформлення позики знадобиться тільки паспорт, ІПН і більше ніяких документів надавати не потрібно.

Ще один важливий фактор – швидкість прийняття рішення. У більшості випадків банки розглядають заявки на кредит протягом декількох днів, причому часто цей процес затягується на цілий тиждень. Багато мікрофінансових організації видають гроші вже через 15 хвилин після подачі заявки.

Багато мікрофінансових організації пропонують спеціальну акцію – перший кредит без відсотків для нових клієнтів. Першу позику можна взяти абсолютно безкоштовно, не оплачуючи відсотки за користування грошима. Перша сума буде невеликою – це відмінний подарунок для тих, хто вперше зареєструється на сайті МФО і оформить позику.

З якої причини можуть відмовити у видачі мікрокредиту?

Відмовити, як уже згадувалося, можуть через неуважне заповнення анкети. Також кредит не видадуть без ідентифікації, тобто без прив’язки банківської карти. Інші причини відмов пояснити неможливо – рішення в більшості випадків приймає автоматизована система, яка аналізує безліч факторів, зіставляючи введену клієнтом інформацію та інформацію зі спеціальних баз. Це повністю виключає людський фактор, тому сперечатися з менеджерами марно. У більшості випадків повторну заявку можна подати на розгляд через кілька днів.

Ми підібрали для вас список з безлічі мікрофінасових організацій, серед яких є компанії з різними умовами видачі грошей. Якщо ви отримали відмову в одній компанії – сміливо подавайте заявку в іншу. Можете подати відразу кілька заявок і спокійно чекати схвалення. Цілком можливо що через деякий час система прийме позитивне рішення за вашою заявкою.

Переваги сервісу підбору позик “Фінлайн.Онлайн»

Каталог підбору позик “FinLine.OnLine» має цілу низку ключових переваг, які будуть корисними для всіх, кому терміново знадобилися гроші. З переваг можна виділити:

  • великий вибір МФО з різними умовами;
  • повна і детальна інформація про умови надання мікрокредитів;
  • зручний фільтр для вибору оптимального варіанту;
  • постійне наповнення каталогу новими компаніями.

Якщо вам терміново знадобилися гроші – наш сервіс допоможе підібрати найкращий варіант МФО. У нас доступна мобільна версія, щоб ви могли оформити мікрокредит в дорозі або в відсутності комп’ютера. Все що вам знадобиться – смартфон, документи і банківська карта. Через кілька хвилин необхідна сума буде у вас на рахунку!