Мікрокредит на карту за 5 хвилин без перевірки кредитної історії

Каталог компаній, що видають мікрокредит на карту за 5 хвилин без перевірки кредитної історії. Порівняйте всі і виберіть найкращий, подайте онлайн-заявку. Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Отримайте мікрокредит на карту за 5 хвилин без перевірки кредитної історії

Єдина причина, по якій багато споживачів все ще беруть при необхідності гроші в борг у родичів або друзів, полягає в існуванні стереотипу: отримання позики у фінансових організаціях завжди пов’язане з необхідністю стояти в чергах, збирати довідки – простіше кажучи, витрачати свій час. Наш сервіс готовий довести своїм клієнтам, що така думка є хибною. Мікрофінансові компанії, що видають кредит онлайн, покликані спростити та прискорити процедуру отримання грошей.

Як оформити онлайн заявку на отримання позики?

Для оформлення заявки потрібно вибрати МФО по потрібних параметрах. Далі провести процедуру реєстрації на сайті, так як видача кредиту не авторизованим користувачам виключена. Всі особисті дані користувачів захищені і не видні іншим відвідувачам сайту.

Після успішного проходження реєстрації, потрібно створити особистий обліковий запис для того, щоб потрапити в особистий кабінет. У процесі створення особистого облікового запису необхідно буде ввести деяку особисту інформацію, ПІБ, паспортні дані і так далі. На завершення реєстрації буде вислано на вказаний номер мобільного телефону код, який потрібно буде ввести у відповідне віконце. Після здійснення всіх цих дій, клієнту буде надано доступ до всього функціоналу сайту МФО.

Оформлення онлайн заявки проводиться у відповідному розділі особистого кабінету. Для цього необхідно:

 • заповнити форму отримувача кредиту;
 • підписати заявку шляхом введення коду, надісланого на мобільний номер;
 • вибрати доступну суму позики і тариф обслуговування;
 • підтвердити згоду з усіма пунктами договору позики;
 • очікувати рішення по заявці.

Після виконання всіх пунктів, здобувачеві позики прийде у відповідь рішення в повідомленні на мобільний телефон або в особистий кабінет. У разі позитивної відповіді, грошові кошти будуть зараховані майже миттєво.

Варіанти зарахування грошових коштів

Одним з найбільш поширених і зручних варіантів зарахування грошових коштів є банківська карта міжнародних платіжних систем VISA і MasterCard. Вибрати цей спосіб можна під час реєстрації особистого облікового запису, а також змінити в профілі особистого кабінету. На банківську карту грошові кошти зараховуються моментально в будь-який день.

Вимоги до позичальників, які пред’являються МФО

Всі мікрофінансові організації пред’являють до позичальника приблизно однакові вимоги. Ознайомитися з ними можна в розділах сайту, що містять документацію. Вони прописані в «Правилах надання мікрокредиту»:

 • повнолітній вік (від 18-20 років і до зазначеної верхньої вікової межі);
 • українське громадянство;
 • реєстрація та фактичне проживання в будь-якому регіоні України;
 • підтвердження постійного джерела доходу або позитивний залишок на банківській картці;
 • позичальником може бути тільки фізична особа.

Інші вимоги МФО можуть відрізнятися.

Можливі причини відмови у видачі позики

Відмова видачі кредиту на карту може послідувати в таких випадках:

 1. У клієнта відсутня банківська карта.
 2. Клієнта підозрюють в шахрайських діях фінансового характеру.
 3. Особисті дані клієнта не пройшли перевірку через невідповідність дійсності.
 4. Оформити позику намагається юридична особа або особа, яка визнана недієздатною.
 5. Клієнт намагається оформити позику на іншу особу.
 6. На момент оформлення заявки, клієнт має непогашену суму позики.

Найчастіше причина відмови не пояснюється, в кращому випадку – просто приходить СМС з відмовою, а то і зовсім не повідомляється ніякої інформації. Тому про причини того, чому йому не видали позичку, користувач може тільки здогадуватися.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Мікрофінансові організації цінують своїх сумлінних клієнтів і включають їх в програму лояльності. У цю програму можуть входити різні заохочення у вигляді гнучкої системи процентних знижок на суми позики, збільшення ліміту сум, отримання бонусів, можливості продовження терміну платежу без нарахування відсотків і інших акцій. Дізнатися про всі привілеї детально завжди можна в особистому кабінеті.

На яких умовах видають мікрокредит на карту за 5 хвилин без перевірки кредитної історії?

В якості умов видачі мікрокредиту на карту протягом декількох хвилин без перевірки кредитної історії, МФО вказують такі пункти:

 1. Вказують процентні комісії за кожен день користування кредитними грошима.
 2. Оформлення позики відбувається виключно в режимі онлайн.
 3. Вказується мінімальна і максимально можлива сума.
 4. Терміни погашення позики.
 5. Зарахування грошей відбувається протягом декількох хвилин.
 6. Можливість дострокового погашення суми позики.
 7. Можливість відстрочки платежу.
 8. Застосування штрафних санкцій у разі утворення боргу.
 9. Робота колекторського агентства компанії в разі ухилення клієнта від виплат.

Зверніть увагу: наявність позитивної кредитної історії не значиться в умовах більшості МФО, однак цей момент все ж слід враховувати при виборі.

Переваги звернення до мікрофінансової компанії

Мікрофінансові компанії не цікавить погана кредитна історія клієнта. Переказ коштів позичальникові проводиться миттєво після проходження реєстрації та згоди з умовами надання мікропозик МФО. Гроші видаються і онлайн, що дає можливість отримати і погасити позику практично в будь-який час доби. Процентна ставка і комісії мінімальні. Програма лояльності заохочує постійних клієнтів приємними бонусами і знижками.

Переваги сервісу підбору позик “FinLine.OnLine»

Сервіс містить досить великий каталог перевірених МФО. Зручні фільтри допомагають впорядкувати компанії по рейтингу, суму позики, процентної ставки і за терміном погашення кредиту. Також сайт надає можливість реєстрації та відправлення онлайн заявки відразу в декількох компаніях. Грамотно розроблена панель управління дозволяє легко користуватися сайтом людям різного віку.