Мікропозики та мікрокредити на карту

Каталог компаній, що видають мікропозики та мікрокредити на карту терміново без відмови цілодобово. Порівняйте всі і виберіть найкращі, подайте онлайн-заявку. Взяти мікропозику або мікрокредит на карту з моментальним схваленням тепер просто. Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Мікропозики та мікрокредити на карту від кращих МФО з моментальним схваленням

Мікрокредити на карту – зручне рішення фінансових проблем. Сервіс підбору позик “Фінлайн.Онлайн» пропонує вашій увазі багато пропозицій від кращих мікрофінансових компаній. Ознайомтеся з пропозиціями і виберіть максимально вигідні для себе умови. Необхідна сума кредиту буде переведена на банківську карту моментально. Цілодобове надання послуг допоможе не мучитися сумнівами і пошуками грошей.

На яких умовах МФО видають мікропозики на карту?

Мікропозики на карту видаються на таких умовах більшістю МФО:

 • оформлення позики онлайн;
 • нарахування відсотків за кожен день користування грошима;
 • мікрокредит на карту видається на час в середньому від двох тижнів до трьох місяців;
 • миттєве зарахування грошей позичальникові;
 • деякі компанії пропонують безвідсоткове продовження терміну оплати кілька разів;
 • можливість дострокового погашення суми позики;
 • передбачені штрафні санкції в разі несвоєчасної сплати у вигляді нарахування додаткових комісій.

Оскільки в різних компаніях умови можуть варіюватися, вибирайте для себе те, що вам максимально підходить.

Вимоги до позичальників, які пред’являються МФО

Більшість МФО висувають до позичальників приблизно однакові вимоги. Вони прописані в «Правилах надання мікропозик» і є обов’язковими:

 • одержувачем мікрокредиту може бути повнолітній дієздатний громадянин України;
 • одержувач позики повинен мати постійну реєстрацію місця проживання та фактично проживати на території України;
 • мати стабільний дохід;
 • відсутність судимості на момент отримання кредиту.

Наявність банківської карти або підтвердження офіційного доходу зазвичай не є обов’язковою вимогою до позичальника. Існують вікові обмеження в залежності від вимоги конкретної компанії.

Як оформити заявку і отримати мікрокредит на карту?

Подати заявку в режимі онлайн можна в будь-який час доби, в будь-який день тижня. Всі компанії МФО працюють без вихідних і святкових днів, що робить послугу мікрокредитування ще доступніше.

Мікрофінансова компанія запросить проведення реєстрації та створення особистого кабінету. Для цього знадобиться створити обліковий запис із зазначенням особистих даних. Натиснувши на кнопку «отримання позики» або «подати заявку», клієнт побачить форму, в яку потрібно внести анкетні дані – паспортні дані, відомості про свій громадянський і фінансовий стан.

Форма складається з декількох розділів, які варто заповнювати послідовно, не пропускаючи жодного пункту. Після заповнення форми необхідно натиснути на кнопку, що підтверджує актуальність зазначених відомостей і згоду з договором надання позики. На мобільний номер телефону, вказаний в розділі особистої інформації, клієнт отримає повідомлення. У повідомленні буде вказано код-пароль для підтвердження заявки. Після введення коду, протягом декількох хвилин клієнт отримає автоматичне рішення, відправлене системою. Його можна буде побачити в особистому кабінеті. У разі схвалення заявки – гроші будуть моментально переведені на банківську карту позичальника.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Кожна компанія цінує своїх постійних клієнтів, тому застосовує систему заохочення і програму лояльності до відповідальних позичальникам. Більшість мікрофінансових компаній проводять акції і видають кредити без відсотків на карту новим клієнтам, а наступну суму зі значно зниженою процентною ставкою. Програма лояльності для постійних клієнтів передбачає індивідуальні умови отримання позики, можливість оплати відсотків заробленими бонусами, проведення акцій і знижок. 

Причини відмови у видачі мікрокредиту

Зазвичай причиною відмови є невідповідність потенційного позичальника вимогам, зазначених у правилах надання мікропозик. Також позичальник може отримати негативну відповідь на свою онлайн заявку в таких випадках:

 • підозра позичальника в шахрайських діях;
 • перевірка особистих даних і зазначених відомостей про позичальника виявила невідповідність з дійсністю;
 • в разі термінової відмови через службу технічної підтримки після введення пароля на підтвердження заявки;
 • в разі, якщо отримати позику бажає юридична особа;
 • в разі, якщо третя особа хоче представляти інтереси іншої особи;

Ще одна поширена причина відмови в заявці – розбіжність відомостей про власника банківської карти і даних, зазначених позичальником при реєстрації. Зверніть увагу: оформити мікропозику можна тільки особисто, на свою особисту картку.

Як погасити мікрокредит?

Погашення кредиту здійснюється одним із способів, зазначених на сайті МФО:

 • за допомогою банківського переказу;
 • переказом з банківської карти позичальника;
 • скористатися терміналом самообслуговування.

Кожен позичальник може підібрати найбільш оптимальний і зручний варіант погашення позики. Варто пам’ятати, що числом оплати вважається дата, до якої надійшов платіж на реквізити МФО. Тому потрібно враховувати можливий часовий проміжок зарахування платежу для виключення прострочення.

Переваги сервісу підбору позик “FinLine.OnLine»

Технічний персонал сервісу постарався створити зручні умови користування сайтом. Ви можете вибрати найвигідніші умови отримання позики серед безлічі мікрофінансових компаній. На сервісі представлені найбільш рентабельні і чесні компанії, які заслужили довіру тисяч позичальників.