Мікрокредит з поганою кредитною історією

Каталог компаній, що видають мікрокредити з поганою кредитною історією через інтернет. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 47 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку. Взяти мікрокредит з поганою кредитною історією на карту з моментальним схваленням без відмови тепер просто! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Отримайте мікрокредит з поганою кредитною історією

Кредитна історія – це комплекс даних, які характеризують потенційного позичальника як сумлінного (або не дуже) платника. Ці дані містяться в БКІ, внести в них зміни самостійно не представляється можливим. Незважаючи на велику кількість оголошень в інтернеті – виправимо вашу кредитну історію – слід розуміти, що законний спосіб заробити позитивну КІ лише один: брати кредити і своєчасно їх повертати. Все інше розцінюється як шахрайство.

Для певної категорії кредиторів, до яких відноситься і переважна більшість банків України, відсутність кредитної історії є таким приводом для відмови у видачі позики, як і її негативний характер. Єдина можливість отримати необхідну суму грошей в борг для таких претендентів – звернутися в МФО.

Як оформити онлайн заявку на отримання мікрокредиту?

Наш сервіс пропонує розглянути декілька десятків варіантів отримання позики і вибрати максимально придатний для себе. Вам не доведеться «висіти» на телефоні, телефонуючи потенційним кредиторам: всі необхідні дані зібрані в одному місці.

Для того, щоб отримати необхідну вам суму, потрібно виконати всього лише кілька простих дій:

 • вивчити наявні пропозиції по значущим для вас параметрам (сума, термін, відсоткова ставка, рейтинг самої МФО);
 • зареєструватися на сайті однієї або декількох обраних компаній;
 • внести запитувані анкетні, паспортні та особисті дані;
 • відправити заявку і дочекатися результату її розгляду.

Зверніть увагу: якщо гроші вам потрібні терміново, немає необхідності чекати відповідь від однієї компанії, і тільки в разі відмови подавати заявку в наступну. Ви можете відправити запит відразу в кілька МФО, а потім, в разі отримання згоди від декількох з них, вибрати для себе максимально вигідну пропозицію.

Варіанти зарахування грошових коштів

Як правило, у кожної МФО свої пропозиції щодо варіантів отримання кредитних коштів, тому навіть серед тих, хто видає мікрокредити особам з поганою кредитною історією, цей параметр може відрізнятися. Найчастіше пропонують отримати гроші:

 1. Готівкою в офісі компанії.
 2. На банківську карту або розрахунковий рахунок.

Зверніть увагу: в деяких випадках може стягуватися банківська комісія. Також важливо враховувати терміни отримання грошей: наприклад, банківський переказ може бути зарахований в термін до трьох робочих днів, тоді як відсотки будуть нараховуватися з моменту схвалення заявки.

Вимоги до позичальників МФО

Оскільки переважна більшість представлених на сайті МФО не мають фізичних офісів і надають свої послуги онлайн, вимоги до позичальників у них мінімальні:

 • вік від 21 (рідше – від 18) і до 70 років;
 • наявність прописки на території України;
 • наявність діючого номера мобільного телефону;
 • наявність гаджета, що дозволяє користуватися інтернетом.

Всі інші вимоги індивідуальні. Наприклад, в умовах деяких мікрокредітних компаній сказано, що претендент повинен підтвердити свій офіційний дохід, інші (ті, хто видає позики тільки готівкою) вимагають прописку в місці функціонування офісу компанії. Щоб серед вимог не значилася позитивна КІ, варто спочатку вибирати компанії, які не цікавляться даним параметром потенційних позичальників.

Можливі причини відмови у видачі позики

Якщо ви вибрали пропозицію, в якій зазначено, що КІ ролі не грає, але все одно отримали відмову, ймовірно, причина полягає або в неправильно зазначених даних, або в тому, що раніше ви вже співпрацювали з даними МФО і показали себе недобросовісним позичальником.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Для тих, хто бере в одній і тій же МФО не перший займ, завжди існують пільгові умови: це і знижена відсоткова ставка, і більш високі суми кредитування, і максимально короткі терміни розгляду заявок. Умови програм лояльності ви завжди можете уточнити в особистому кабінеті на сайті обраної вами МФО.

На яких умовах видають мікрокредити з поганою кредитною історією?

Щоб отримати мікрокредит з поганою кредитною історією, претендент повинен максимально докладно і чесно вказати в заявці всі дані. Необхідно звернути увагу навіть на ті пункти, які вважаються необов’язковими. Пам’ятайте: чим більше інформації про себе ви вкажете, тим вище шанс на схвалення заявки.

Ще один варіант – звертатися в МФО, де прийняття заявки відбувається не в автоматичному режимі, а вручну. Як правило, там буде потрібно вказати телефон особи, здатної підтвердити ваш дохід (найчастіше – вашого роботодавця), однак імовірність того, що і при негативній КІ кредит вам видадуть, зростає.

Переваги сервісу підбору позик “FinLine.Online»

Ми подбали про те, щоб наші клієнти витрачали мінімум часу на пошуки відповідного варіанту мікрокредитування:

 • зручний інтерфейс сайту;
 • максимально вигідні пропозиції, які існують на сьогодні;
 • зручний варіант сортування по одному або декільком параметрам;
 • можливість додавання в обране найбільш привабливих пропозицій.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання або виникли складнощі при роботі з сервісом, за допомогою форми зворотного зв’язку ви завжди отримаєте своєчасну консультацію.

Як погасити взятий мікрокредит?

Варіанти погашення мікропозик ще різноманітніше, ніж способи їх отримання. За популярністю серед клієнтів, можна скласти приблизно наступний їх рейтинг:

 • з банківської карти в особистому кабінеті;
 • оплата через термінал;
 • банківський переказ;

Це не означає, що всі сервіси приймають всі види оплат: якщо для вас має значення, яким саме способом ви будете погашати заборгованість, зверніть увагу на цей параметр при виборі МФО.