Мікрокредити онлайн

Каталог компаній, що видають мікрокредити онлайн без відмови без перевірки миттєво. Порівняйте всі і виберіть найкращі серед представлених пропозицій компаній, подайте онлайн-заявку. Взяти мікрокредит онлайн терміново без відмови з моментальним схваленням тепер просто. Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Отримайте мікрокредит онлайн з миттєвим схваленням

Як ще відносно недавно виглядав процес отримання кредиту або навіть невеликої позики? Потенційний позичальник повинен був обійти не один пункт, який надає мікрокредити, ознайомитися з умовами в кожному з них, потім згадати, де ж йому сподобалося найбільше, повернутися і зрозуміти, що повернувся не туди. Якщо гроші потрібні не дуже терміново, то таке ще можна було собі дозволити, проте тим, хто опинився в складній фінансовій ситуації, що вимагає негайного вирішення, доводилося шукати інші виходи.

На щастя, сьогодні будь-який інтернет-користувач може навіть не переживати з приводу того, де взяти гроші при необхідності: мікрокредит онлайн надають свої послуги в режимі 24/7, без перерв на вихідні і свята.

Як оформити онлайн заявку на отримання мікрокредиту?

Для оформлення онлайн заявки потрібно, як мінімум, мати доступ до інтернету. З якого пристрою це буде здійснено – не має абсолютно ніякого значення. До слова, деякі МФО, чиї послуги представлені у нас на сервісі, вже розробили версії мобільних додатків для різних платформ смартфонів. В цілому оформлення онлайн кредиту не відніме багато часу і сил.

Як правило, відмінностей в тому, як вперше стати клієнтом тієї чи іншої МФО, що надає позики онлайн, небагато:

 1. Перейти на сайт компанії.
 2. Оформити особистий кабінет.
 3. Внести всі необхідні дані.
 4. Підтвердити свою особистість і згоду з умовами введенням смс-пароля.
 5. Вибрати необхідну суму і термін, на який вона потрібна.
 6. Відправити заявку.
 7. Дочекатися рішення.
 8. Отримати гроші обраним способом.

Зверніть увагу: абсолютна більшість наданих вашій увазі на нашому сайті МФО видають кредити населенню виключно онлайн. Однак в умовах деяких з них вказано, що можуть здійснюватися дзвінки за вказаними вами номерами.

Вимоги до позичальників, які пред’являються МФО

Як правило, у більшості МФО стандартні вимоги до тих, з ким вони планують співпрацювати:

 • Громадянство України.
 • Вік в межах зазначеного в вимогах.
 • Платоспроможність.

Щодо останнього параметра, все відносно: деякі мікрофінансові компанії пропонують вказати відомості про офіційний дохід, хтось ще попросить і телефон роботодавця вказати. Найголовніше – відповідати гранично чесно. Якщо на якомусь сайті від вас вимагається інформація, надавати яку ви не бажаєте, просто виберіть іншу компанію – благо, на нашому сервісі їх кілька десятків.

Можливі причини відмови у видачі мікрокредиту

Будь-яка розсудлива людина розуміє, що слоган кредит онлайн без відмови – всього лише заманюють потенційних клієнтів. Насправді, відмова у видачі мікрокредиту – явище хоч і рідкісне, але реально існуюче. Найчастіше відмовляють через:

 1. Помилки у внесених даних: варто неправильно вказати одну букву прізвища – і система не зможе розпізнати всю введену вами інформацію.
 2. Навмисне введення в оману. Незважаючи на те, що заявки в переважній більшості випадків обробляються автоматично, дані все ж перевіряються. Тому називати себе керівником якоїсь фірми все ж не варто.
 3. Невідповідність вимогам. Їх не так багато, але вони все ж є.

Крім того, варто звертати увагу на індивідуальні особливості тієї чи іншої МФО. Якщо компанія видає кредит тільки готівкою, а ваша прописка зафіксована в місті, де немає офісу компанії, – ви отримаєте відмову. І таких нюансів, на які варто звернути увагу, достатньо.

Програма лояльності для постійних клієнтів

Якщо ви вже брали позику і успішно його погасили, рекомендуємо вам звертатися з повторною заявкою в ту ж МФО. Справа в тому, що практично завжди для сумлінних платників передбачені привілеї: зниження процентної ставки, збільшення можливої ​​суми і т.п. Якщо ви берете мікрокредит онлайн не в перший раз, не змінюючи кредитора, рекомендуємо заглянути в особистий кабінет на сайті – ймовірно, вас там чекає приємний сюрприз.

На яких умовах видають мікрокредит онлайн?

У кожної МФО існують свої умови, що стосуються і розмірів кредиту, і процентних ставок, і багато чого іншого. Саме в цьому полягає наша робота: допомогти вам підібрати таку компанію, умови в якій би максимально відповідали вашим запитам. Новим клієнтам рекомендуємо звернути увагу на МФО, що видають перші позики під 0% – це допоможе і ознайомитися з сервісом, і отримати необхідну фінансову допомогу, і зарекомендувати себе, як сумлінного платника.

Переваги звернення до мікрофінансової компанії

Переваги МФО перед будь-якою банківською організацією очевидні:

 1. Робота в режимі 24/7.
 2. Високий відсоток схвалення заявок.
 3. Відсутність прив’язки до кредитної історії.
 4. Економія часу.

Більш глибокий аналіз пропозицій від кращих мікрофінансових компаній, чиї послуги представлені на сайті – допоможуть кожному переконатися в правильності свого вибору.

Переваги сервісу підбору позик “FinLine.OnLine»

Ми зібрали в одному місці пропозиції від десятків МФО, щоб кожен, у кого виникла потреба в грошах, міг отримати позику онлайн швидко і без зайвих дій. Наш сервіс перевірив кожного партнера, а тому може гарантувати:

 • безпеку особистих даних;
 • повну конфіденційність;
 • точний опис всіх умов надання позики.

Якщо у вас залишилися які-небудь питання, ви завжди зможете задати їх нашій службі підтримки.