Кредит на карту з моментальним схваленням

Каталог компаній, що видають позики або онлайн кредит на карту з моментальним схваленням. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 25 пропозицій компаній і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит на карту терміново без відмови в кращому МФО тепер просто! Для збільшення шансу отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Кредит на карту – затребувана кредитна послуга, яка надається кожною мікрофінансовою організацією України. Позиченими грошима можна розраховуватися за покупки по терміналу або в інтернеті, зняти готівку в банкоматі і витратити на свій розсуд. При цьому, оформлення заявки і отримання грошей відбувається в рази швидше, ніж у банку.

Кредит на карту – як вибрати кращу МФО в каталозі підбору позик?

Отримати кредит на карту можна в будь-якій МФО, яких в Україні вже дуже багато. Обираючи кращий для себе варіант кредитування, першочергово слід відштовхуватися від ключових умов надання мікрокредитів. У нашому каталозі організації додатково оцінюються за такими параметрами:

 1. Коефіцієнт схвалення. Чим він вищий, тим менше ймовірність, що МФО відхилить заявку позичальника.
 2. Тривалість роботи. Ми співпрацюємо тільки з надійними компаніями, які стабільно надають кредитні послуги протягом не одного року, і заробили собі хорошу репутацію.
 3. Термін пролонгації. Можливість пролонгації кредиту – важливий показник того, наскільки компанія згодна йти на поступки своїм клієнтам. Майже всі МФО з нашого каталогу готові продовжити позику на термін до 30 днів.

Всі організації, представлені на нашому сайті видають кредит на карту миттєво і цілодобово, а заявку розглядають протягом 5-10 хвилин з моменту звернення клієнта.

На яких умовах видаються кредити на карту через інтернет

За строками погашення та процентними ставками, мікропозики на карту істотно відрізняються від банківських кредитів. Позика видається на умовах:

 1. Повернення. При оформленні заявки позичальник вказує кількість днів, протягом яких він планує користуватися позиковими грошима, і точну дату повернення боргу. Зазвичай мікропозики надаються на термін 3-30 днів.
 2. Оплата відсотків. За видачу грошей кредитор комісію не стягує, але кожен день на суму боргу нараховується відсоток. Процентні ставки встановлюються на розсуд мікрофінансової організації, і можуть бути в діапазоні від 0 до 1,7% в день.
 3. Обмеження по сумі. При першому зверненні в борг можна отримати до 10000 гривень. Суми до 20000 гривень можливі для постійних клієнтів, за умови систематичного звернення в одну і ту ж МФО, і хорошої ділової репутації.

Для отримання позики знадобиться банківська карта на ім’я позичальника. Гроші перераховуються на пластикові носії: Visa, MasterCard.

Що потрібно від позичальника для отримання кредиту на карту?

У мікрофінансових організацій наступні вимоги до позичальника:

 1. Мінімальний вік клієнта – 18 років. У деяких організаціях для отримання позики необхідно досягти 21 року. Верхня вікова межа часто не обмежується 65 роками, як в банку. Отримати мікропозику на карту можуть навіть пенсіонери до досягнення ними 85 років.
 2. Громадянство України і реєстрація на території України.
 3. Наявність паспорта, ідентифікаційного коду і активної банківської карти. Тип карти: дебетова або кредитна, а також банк-емітент значення не мають.

Крім того, у позичальника повинен бути дохід. Але перевага МФО в тому, що вони згодні враховувати навіть неофіційні грошові надходження клієнта.

Окремі нюанси стосуються банківської карти:

 1. Не обов’язково потрібна іменна карта, але вона повинна належати позичальнику. Взяти кредит на чужу карту не можна.
 2. Для проходження процедури верифікації карти, на ній має бути невелика сума, як правило до 10 гривень. Тому отримати позику на рахунок з мінусовим залишком технічно неможливо.
 3. Деякі компанії не згодні видавати кредит на віртуальну карту, може знадобитися пластиковий носій.
 4. Мікрофінансові організації перераховують гроші без додаткових комісій, але банк, який випустив картку може стягувати плату за зарахування переказу на користь клієнта. Наявність комісії і її розмір, залежить від тарифів обслуговуючого банку.

Якщо клієнт хоче отримати мікропозику на кредитну карту, враховуйте, що при наявності заборгованості на ній, банк може списати надходження в рахунок погашення боргу. Щоб уникнути такої ситуації, краще вибрати інший спосіб отримання.

Як заповнити анкету і подати онлайн-заявку на кредит на карту?

Оформлення мікропозик починається з заповнення анкети позичальника на сайті МФО. Для цього виберіть відповідну за умовами компанію з нашого каталогу, і натисніть кнопку «оформити кредит» в картці мікрофінансової компанії. Система автоматично перенаправить вас на сайт потрібної організації. Вкажіть суму і термін кредитування, а потім приступите до заповнення анкети. Щоб заощадити на відсотках, рекомендуємо спробувати оформити перший позику під 0% в день. Такі пропозиції теж є в нашому каталозі. В анкеті-заявці зазначаються:

 • ПІБ позичальника;
 • дата народження;
 • контактні дані: номер мобільного телефону, e-mail адресу, місце фактичного проживання і прописки;
 • паспортні дані, ІПН;
 • інформація про рівень освіти і соціальний статус;
 • працюючі громадяни повинні вказати де і ким вони працевлаштовані, як довго займають посаду і яку заробітну плату отримують.

Для оцінки платоспроможності позичальника МФО запитують, чи є у заявника кредити в інших організаціях і прострочення по ним.

В деяких МФО на завершальному етапі заповнення анкети необхідно зробити фотографію з банківською картою і паспортом в руках. Іноді достатньо сфотографувати тільки паспорт, а карту прив’язати до свого аккаунту в процесі верифікації. Верифікація проходить в 3 етапи:

 1. Необхідно ввести в поля електронної анкети дані карти: номер з 16 цифр, термін дії та код CVV / CVC2. Номер і термін дії вказані на передній стороні карти, а CVV код – ззаду. Іноді додатково може знадобитися вказати своє прізвище та ім’я латиницею.
 2. Платіжна система заблокує на карті випадкову суму до 10 гривень.
 3. Для перевірки даних потрібно буде ввести цю суму або код на сайті МФО. Код перевірки зазвичай приходить клієнтові в смс, а суму можна дізнатися зателефонувавши в свій банк або подивившись виписку в системі інтернет-банкінгу.

Якщо всі дані введені коректно, карта клієнта буде верифікована. Заблокована сума повернеться на рахунок.

Як отримати гроші на банківську карту?

Верифікація – заключний етап заповнення анкети. Коли заявка повністю сформована, слід відправити її на розгляд кредитору. На сайті «FinLine.OnLine» зібрані МФО, які перевіряють анкети автоматично, за 5-10 хвилин, а після ствердного рішення, видають гроші миттєво.

Повідомлення про статус розгляду заявки позичальник отримує в смс на свій номер телефону або по електронній пошті. Потім на пошту і в особистий кабінет на сайті МФО, клієнту приходить індивідуальний договір про позику, в якому викладені всі умови. Акцептується такий договір за допомогою цифрового підпису – конфіденційного пароля, який приходить в смс. Як тільки договір підписаний, гроші надходять клієнту. Подальше використання позики мікрофінансову організацію не цікавить.

Конкурентні переваги мікрофінансових компаній

З кожним роком обсяг мікрокредитів збільшується, а разом цим зростає і рівень довіри громадян до МФО. У порівнянні з банківським кредитом, у позики в МФО є ряд істотних переваг:

 1. Отримати гроші в мікрофінансової організації можливо навіть тим категоріям громадян, яким раніше відмовляли банки. Позичальники з поганою кредитною історією, тимчасово безробітні, студенти та пенсіонери можуть розраховувати на фінансову підтримку.
 2. Позики видаються в будні дні і у вихідні, в робочий час і навіть вночі.
 3. МФО не запитують у позичальника довідки, що підтверджують дохід.
 4. Мета отримання грошей не має значення. На ремонт, лікування, відпустку, подарунок або просто до зарплати можна взяти позику в МФО.
 5. Вікові рамки у мікрофінансових організацій лояльніше, ніж критерії в банку.

Єдиний негативний аспект мікрокредитування – високі процентні ставки, але і вони поступово зменшуються. Вже зараз багато мікрофінансових організацій пропонують клієнтам гроші в борг під менший відсоток: 0,3-0,75% щодня. Головне, правильно вибрати кредитора.

Переваги сервісу «FinLine.OnLine»

Сервіс «Фінлайн.Онлайн» – це портал присвячений мікрокредитуванню, мета якого – надати позичальникам різнобічну інформацію про кредитні послуги. П’ять причин довіряти саме нам:

 1. Чесність. Ми намагаємося викласти умови кредитування прозоро і зрозуміло, і заздалегідь попереджаємо позичальника про всі нюанси.
 2. Наші послуги безкоштовні. Вся інформація на нашому сайті надається безоплатно. Ніяких платних консультацій, розсилок, або комісії клієнта за отримання позики, як це прийнято у кредитних брокерів.
 3. Актуальність. Щодня ми оновлюємо умови оформлення позик в МФО.
 4. Надійність. У нашому каталозі представлені тільки перевірені організації, які зарекомендували себе як сумлінні кредитори.
 5. Незаангажованість. Всі компанії розміщуються в каталозі на рівних умовах. Ми не рекламуємо нікого конкретно, а просто допомагаємо клієнту зробити обдуманий вибір.

За час своєї роботи сайт «FinLine.OnLine» зумів завоювати визнання у відвідувачів і кредитних організацій.

Як погасити позику?

В кінці терміну кредитування необхідно обов’язково повернути всю суму боргу. Зробити це можна кількома способами:

 1. В особистому кабінеті з карти, на яку видавався кредит. Для цього увійдіть в свій аккаунт на сайті МФО і натисніть на кнопку «Погасити борг». Гроші спишуться автоматично після того, як ви підтвердите операцію. Зазвичай, при такому способі погашення комісія не стягується.
 2. З будь-якої карти платіжних систем Visa, MasterCard на сайті мікрофінансової організації. Необхідно буде вручну ввести всі реквізити платежу: номер пластикового носія, термін дії, код CVV / CVC2, а також суму.
 3. В системі віддаленого банкінгу свого банку. Необхідно взяти повні банківські реквізити мікрофінансової компанії і відправити по ним платіж.

Крім цього, клієнт може внести готівку через платіжні термінали. Повний перелік можливостей погашення можна подивитися на сайті кожної мікрофінансової організації.

Своєчасне повернення боргу позитивно позначиться на кредитній історії клієнта і відкриє можливості для отримання більшої суми при наступному зверненні.