Всі кредити без відмови

Список компаній, які цілодобово видають кредити без відмови онлайн на карту навіть клієнтам з поганою кредитною історією. Порівняйте 35 варіантів і виберіть найкращий серед усіх пропозицій МФО відсортувавши їх по сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит без відмови до 15000 гривень на карту, банківський рахунок або готівкою тепер просто!

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Наш фінансовий ресурс – це сервіс з підбору найбільш вигідних пропозицій: в каталозі представлені кращі МФО, що пропонують видачу кредитів без відмов на найоптимальніших для клієнтів умовах. Співробітники сервісу проводять щоденне вивчення фінансового ринку з метою своєчасного оновлення інформації і виведення в кредитний рейтинг тільки найвигідніших варіантів для позичальника.

Отримайте кредит без відмови і вирішіть свої фінансові проблеми!

Наш сервіс створений саме для надання допомоги особам, яким гроші знадобилися терміново. Саме для таких випадків ми зробили портал, який зібрав воєдино найвигідніші пропозиції від кращих МФО. У нас може отримати кредит без відмови онлайн абсолютно кожен громадянин України, в будь-який час доби. Представлені в нашому каталозі МФО працюють і видають позики на наступних умовах:

1. Цілодобово

Уже в день звернення ви отримаєте мікрокредит без відмови. Причому зробити це можна не виходячи з дому і в будь-який час доби. Сервіс підбору позик відкритий для вас завжди, не має значення робочий це день або вихідний, день чи ніч, свята чи будні. Ви завжди можете звернутися до нас і вивчити пропозиції цікавих для вас мікрофінансових організацій.

2. Без перевірок

Звернутися до сервісу за мікрокредитом може абсолютно кожен: студент, пенсіонер і навіть безробітний. Кредити без відмови не передбачають наявність офіційного працевлаштування та стабільного заробітку. Тут ніхто не буде просити довідку про доходи або підтвердження зайнятості. Тут не потрібні поручителі або наявність хорошої кредитної історії. Навіть якщо ви не є благонадійним позичальником перевіряти погану кредитну історію ніхто не буде.

3. Без відмови

Кредит без відмови – ось одна з головних переваг звернення до сервісу. Багато хто боїться звертатися в кредитні установи, знаючи, що не відповідають встановленим для отримання кредиту вимогам. Певний рівень доходу, офіційна зайнятість, відмінна фінансова репутація – далеко не кожен позичальник може похвалитися всім цим набором. Звернення в банки в цьому випадку ні до чого доброго не призведуть. Спочатку позичальник буде представлений до ретельної перевірки, втратить час і в результаті отримає відмову. З нами це виключено: отримати кредиту без відмови швидко може кожен громадянин України і тільки лише за паспортом і кодом. Ніякі інші документи не потрібні.

4. На умовах миттєвого схвалення заявки

Ви ще навіть не встигнете подати заявку, як вона вже буде схвалена. І це дійсно так. Мікрофінансові компанії працюють не тільки в цілодобовому режимі, а й в режимі експрес схвалення онлайн заявок. А це значить, що як тільки заявка надходить вона відразу йде в роботу. Не мине й п’яти хвилин як клієнт отримує повідомлення про схвалення.

Як оформити заявку на отримання мікрокредиту без відмови?

Мікрофінансові компанії видають позики тільки особам з 18 років. Це мінімальний віковий поріг. У кожної мікрофінансової організації свої вікові рамки: якщо в одній МФО гроші може отримати повнолітня особа, то в іншій компанії – мікрокредити доступні тільки починаючи з 21-річного віку. Такі ж умови діють і для верхньої вікової межі: в різних МФО є свої обмеження за віком.

Для оформлення заявки досить натиснути на відповідну кнопку. При цьому в заявці необхідно також вказати наступну інформацію:

 • номер мобільного телефону для зворотного зв’язку з клієнтом;
 • номер банківської карти, куди слід перерахувати гроші, при цьому вона може бути як кредитною, так і дебетовою;
 • адреса електронної пошти, яка також може знадобитися для оперативного зв’язку з клієнтом.

Для отримання потрібної суми достатньо вибрати мікрофінансову компанію і подати в неї онлайн-заявку. Все легко і зрозуміло. Сервіс відрізняється зручним і зрозумілим інтерфейсом, розібратися з яким під силу всім верствам населення. Ви можете самостійно ознайомитися з умовами видачі грошей мікрофінансовими організаціями, представленими в каталозі, і вибрати з них компанії, з якими ви будете співпрацювати. Ви також можете написати в наш чат і наші співробітники підберуть для вас найбільш оптимальні варіанти. У будь-якому випадку, остаточне слово завжди залишається за клієнтом.

На що звернути увагу при виборі МФО?

Сервіс пропонує безліч вигідних мікрофінансових організації. Звичайно, всі організації пройшли строгий відбір, але якщо позичальник бажає особисто переконатися в її благонадійності, то при самостійному виборі найбільш відповідного варіанту необхідно звертати увагу на такі важливі моменти:

1. Оцінка функціонування

Проведіть особистий порівняльний аналіз якщо не всіх, то декількох компаній, що пропонують найвигідніші умови. При цьому необхідно відповісти на наступні питання:

 • як довго МФО здійснює свою діяльність;
 • чи всі умови кредитування розкриті прозоро;
 • яка репутація компанії на ринку;
 • як відгукуються про МФО реальні позичальники.

Вибравши мікрофінансову компанію, заповніть достовірними даними онлайн заявку і дочекайтеся відповіді. Під рукою у вас повинен бути паспорт (або його ксерокопія з усіма даними) і платіжні дані (це може бути банківська карта, реквізити банківського рахунку або електронного гаманця).

2. Процентна ставка

Багато МФО надають перший кредит без відсотків , що, безсумнівно, є вигідною пропозицією. Дана вигода може бути перекрита якимись іншими нюансами. Тому необхідно дуже уважно вчитуватися в умови договору позики. Деякі організації вказують у якості ставки термін «від». Тут також слід бути уважним, щоб це «від» не перетворилося в нечувану суму.

3. Умови співпраці

Всі умови прописані як в договорі позики, так і на офіційних сайтах мікрофінансових компаній. При виборі МФО потрібно враховувати такі моменти:

 • способи отримання грошей, в якості яких може виступати надходження коштів на карту, банківський рахунок або видача готівки;
 • вимоги до позичальника – у кожної МФО свій віковий поріг, можливо, є якісь обмеження на отримання мікрокредиту;
 • можливість дострокового погашення позики без штрафних санкцій, а також умови його погашення за доцільне призначити пеню.

Кожен клієнт сам визначає для себе найбільш важливі моменти, виходячи з яких шукає найбільш оптимальне рішення.

Переваги звернення до сервісу

Якщо вам потрібні гроші терміново і без відмови, то звернення до нашого сервісу стане кращим рішенням. А все тому, що наша робота будується на наступних принципах:

 1. З нами ви дійсно зможете отримати потрібну суму в терміновому порядку. Відсутність перевірок, цілодобовий режим роботи і вже готовий каталог найвигідніших пропозицій від МФО дозволяють це зробити.
 2. Всі умови співпраці чітко прописані. У нас ви не знайдете прихованих комісій і переплат.
 3. Клієнт сам вирішує який фінансовий продукт він буде отримувати. Умови всіх МФО представлені в каталозі, позичальникові залишається тільки зробити свій вибір або звернутися за консультацією до менеджерів сервісу. Останні оцінять стан позичальника і порівняють його з пропозиціями мікрофінансових компаній з метою вибору найбільш вигідного варіанту.
 4. Кожен клієнт сервісу може бути впевненим у персоналізованому підході до нього. Враховуються як побажання позичальника, так і його фінансові можливості.

Ми працюємо тільки з перевіреними мікрофінансовими структурами, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте дійсно найвигідніший фінансовий продукт – кредит без відмови.