Всі цілодобові кредити

Каталог компаній, які видають цілодобові кредити онлайн на карту із швидким погодженням по паспорту. Порівняйте 29 варіантів і виберіть найкращий серед усіх пропозицій МФО відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку не виходячи з дому. Взяти кредит цілодобово без відмови в МФО тепер може кожен!

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Найзручніший і популярний тип кредитів в інтернеті – цілодобові кредити на карту від мікрофінансових компаній. Гроші до зарплати займають перше місце серед всіх пропозицій від МФО. Легке оформлення заявки, швидка відповідь і отримання мікрокредиту – це тільки частина всіх переваг інтернет позик.

Головна складність для майбутнього позичальника – вибрати компанію, з якою він планує співпрацювати. Незліченні і нібито зовсім однакові умови вводять іноді позичальників в ступор. Допомогти визначитися з МФО і вигідною пропозицією допоможе наш сервіс підбору позик “Фінлайн.Онлайн». У нас зручна форма пошуку кредитів, кілька видів фільтрів по рейтингу, сумою, термінами, процентній ставці.

Ми зібрали для вас на порталі кращі МФО, кожні з яких можуть мати більше двох кредитів на вибір. Всі компанії працюють цілодобово, видають гроші різними способами, без додаткових довідок і комісій. Все легко і надійно. Аналіз і моніторинг вигідних програм можна вести на нашому порталі.

Переваги цілодобового кредитування мікрофінансовими компаніями

Не секрет, що оформити мікрокредит простіше в МФО, ніж у банку. Це головна причина популярності такого типу кредитування в Україні. Клієнти звертаються в такі заклади, тому що угода проходить в лічені хвилини, швидко і конфіденційно. Часто гроші в борг називають з припискою «до зарплати», натякаючи на невелику суму і малий термін. Тобто звертаються за кредитом лише при терміновій необхідності. До переваг цілодобового мікрокредитування можна віднести:

 1. Все максимально доступно. Деякі населені пункти в Україні зовсім не обслуговуються банками, а ось МФО видадуть гроші цілодобово в будь-якому місці, головне, мати доступ до інтернет-мережі.
 2. Лояльне ставлення до фінансових проблем клієнтів. Якщо позичальник в роки кризи допускав прострочення, співробітники МФО проігнорують цей факт. Головне не мати відкритих прострочень і не виплачених позик в даній установі.
 3. Прості і зрозумілі вимоги до платників – тільки паспорт, код і будь-яке джерело доходу.
 4. Немає клопоту з пошуком поручителя або ліквідної застави. Не доведеться звертатися до керівництва за довідкою про доходи.
 5. Невелика заявка до заповнення і оперативна відповідь. Мікрофінансові компанії з нашого списку не вимагають детального заповнення анкети на видачу позик, номерів телефонів родичів і дані про освіту. Аналіз персональних даних ведеться автоматичною скоринговою системою без втручання людей.
 6. Зрозумілі вимоги до повернення. Клієнти гасять певний відсоток в день без додаткових комісій і страховок.

Для отримання цілодобового кредиту без відмови потрібно ввести ПІБ з паспорта, прописку та контактні дані. На все піде не більше 15 хвилин. Будь-який з наших відвідувачів сайту самостійно вибирає найбільш підходящу для себе програму і користується грошима на свій розсуд. На відміну від банківських кредитів – мікропозики доступні кожному громадянину України. Незалежно від його соціального статусу, рівня доходів, наявності офіційної зарплати, майна або хорошої кредитної історії.

Що потрібно виконати для отримання цілодобового кредиту онлайн без відмови?

Представлені на сайті мікрофінансові компанії пропонують максимально зрозумілі умови видачі позик. При виникненні питань, зв’яжіться зі співробітниками / менеджерами компаній і отримаєте детальну безкоштовну консультацію. Вимоги до позичальників прості:

 • вік від 18 років;
 • наявність паспорта;
 • прописка постійна;
 • постійне джерело доходу.

Вищевказані вимоги індивідуальні для кожної мікрокредитної організації. Найчастіше вони можуть відрізнятися за сумою, віковим критеріям і розмірами процентної ставки в день. Різними будуть і розміри штрафних санкції в разі прострочення, можливості пролонгації договору позики та варіанти погашення боргу.

Як цілодобово отримати кредит всього за 15 хвилин?

На нашому порталі «FinLine.OnLine» легко взяти потрібну суму грошей буквально в пару кліків. Для цього виконайте декілька дій:

 • відсортуйте цілодобові онлайн кредити по потрібним критеріям;
 • виберіть МФО і клікніть на кнопку «оформити кредит» і ви автоматично перейдете на сайт мікрофінансової компанії;
 • в діалоговому вікні заповніть заявку на кредит, пройдіть легку авторизацію із зазначенням телефону, поштової адреси e-mail і пароля;
 • позитивна відповідь прийде на телефон або е-mail, зазначені в анкеті;
 • також доведеться пройти легку верифікацію банківської карти – сума до 10 гривень буде списана з рахунку, а після – миттєво повернута (ця невелика перевірка допоможе МФО дізнатися власника карти, що дозволить захиститися від шахраїв);
 • далі потрібно підписати договір позики методом підтвердження через СМС-повідомлення з телефону;
 • якщо вибрали варіант з картою, то гроші надійдуть після підписання договору протягом 5 хвилин.

Процедура повернення позики нічим не відрізняється від банківської операції. Оплатити можна в касі будь-якого банку, поштовим переказом, банківською картою, в терміналах самообслуговування.

Як цілодобово отримати гроші в борг на порталі «Фінлайн.Онлайн»?

На руках вже є паспорт або просто його дані? Тоді кредит онлайн без відмови можна почати оформляти прямо зараз. Головне вирішити для себе, як ви бажаєте отримати гроші в борг. Є такі варіанти оформлення позики:

 1. В офісі МФО або при зустрічі з менеджером. Тоді є шанс отримати більшу суму грошей. Такий варіант не можна назвати швидким.
 2. Термінові кредити онлайн, які видають віддаленим способом. Через Інтернет. При схваленні заявки мікрофінансова компанія пересилає гроші на банківську карту.

Вам більше не доведеться шукати адреси мікрофінансових компаній – наші фахівці зібрали найактуальніші пропозиції МФО по всій Україні. Просто вибирайте які умови вам підходять і подавайте онлайн-заявку на грошовий кредит. Відповідь дають швидко.

Якими способами МФО видають гроші своїм клієнтам?

Отримати гроші в борг від мікрофінансових компаній можна різними зручними способами. При бажанні відвідувачі нашого сервісу підбору позик зможуть відфільтрувати кредитні продукти за наступними варіантами видачі:

 • готівкою;
 • на банківську карту;

Якщо цікавлять цілодобові позики, то можна запросити гроші на особисту картку. Підходять абсолютно всі карти українських банків. Багато МФО представлені тут видадуть мікрокредит на карту MasterCard або Visa.

Важливо пам’ятати, що отримати експрес-кредит на чужу карту неможливо, так як перед підписанням договору позики з МФО всі банківські карти проходять процедуру верифікації.

Поради позичальникам: що робити якщо не схвалили позику?

Мікрокредитні організації і банки мають право не розповідати позичальникам, чому вони отримали відмову. Якщо так сталося – ось перелік найбільш частих причин, які призводять до відхилення заявки:

 • клієнт неповнолітній або його вік не вписується в рамки умов за програмою;
 • в запиті на отримання позики є помилки або помилки в номері банківської карти або мобільного телефону;
 • доходів немає або немає можливості хоч якось їх перевірити;
 • у клієнта є непогашені кредити, які компанія знає через неофіційні списки неплатників МФО.

Щоб уникнути ряду проблем, можна запросити суму позики поменше. Припустимо, якщо хочете взяти 15000 гривень на місяць, а ви отримали відмову – роздробити суму на 3 частини. І оформите заявки в трьох різних компаніях. Шанси на схвалення відразу зростуть.

Негативне рішення прийшло від всіх МФО, значить, пора щось вирішувати з кредитною історією. Напевно причина в ній, а не в доходах. Погасіть всі свої борги, а через 3-4 дні спробуйте знову. Почніть з невеликих сум в компаніях, де ви ще не пробували подавати заявку на отримання позики.

Що буде якщо вчасно не погасити кредит в МФО?

Непогашення платежу або всієї суми в обумовлений термін тягне за собою неустойку. Зазвичай МФО дають до трьох днів (передбачено договором позики) відстрочки, якщо з’явилися непередбачені обставини, які заважають погасити борг. Деякі компаній готові продовжити договір позики на термін 7-30 днів, за умови внесення всіх відсотків на дату пролонгації.

Якщо на розрахунковий рахунок МФО не прийде платіж, вона нарахує штраф у розмірі 0,1% від суми заборгованості. Точну неустойку можна дізнатися за договором позики з МФО.

Інформація за простроченим кредитом обов’язково дійде до колекторів і бюро кредитних історій. Настійно рекомендуємо вносити платіж вчасно, і щоб не потрапити в реєстр боржників – при будь-якій непередбаченій ситуації зв’язатися з співробітниками МФО.