Де взяти гроші у борг - каталог кращих МФО

Каталог компаній, де можна терміново взяти гроші в борг прямо зараз. Порівняйте всі і оберіть найкращий серед 35 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти гроші в борг у одній з кращих мікрофінансових компаній тепер може кожен! Для збільшення шансу отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в декілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Взяти гроші в борг сьогодні стає простіше і доступніше. Якщо вам відмовляють у банку, то з більшою часткою ймовірності, що гроші видасть мікрофінансова компанія буде ближче до 100%. Ми допоможемо вам розібратися з правилами оформлення позики і підкажемо, яка мікрокредитна організація видасть вам гроші зі 100% вірогідністю. Мікрофінансування є сьогодні найкращим варіантом отримання кредитних продуктів, не вдаючись до допомоги інших фінансових організацій, в тому числі банки, ломбарди.

Для того, щоб терміново позичити гроші – необхідно мати мобільний номер телефону, вказати ваші паспортні дані, ідентифікаційний номер і більше нічого. МФО схвалить вашу заявку, якщо ви вкажете свої основні дані і підпишете електронний документ договору обслуговування позикових коштів.

Де взяти гроші в борг терміново – обираємо кращу МФО

Щоб бути впевненим, в тому, що мікрофінансова організація підходить під ваші вимоги, необхідно уточнити ряд нюансів, в першу чергу визначитеся, які суми позик і на який період ви хочете взяти. Більшість компаній пропонують позичити грошей на строк до 30 днів. Як правило, новачки отримують невелику суму, не більше 10000 грн. Деякі компанії готові новачкам запропонувати кращі умови – кредит під 0%.

Дуже важливим моментом є наявність кредитної історії, якщо вона погана, не всі компанії можуть позичити вам гроші. Хтось може запропонувати вам «пробний» займ на кілька днів і під високий відсоток. Якщо ви вдало виконали перше завдання і повернули гроші, тоді вам запропонують програму лояльності з низькими процентними ставками і розширеним лімітом позики. 

Мікрокредітна компанія має право самостійно регулювати умови схвалення при наявності / відсутності відомостей кредитної історії позичальників. Якщо вам відмовили в даній компанії зверніться в терміни, які вам вкажуть в повідомленні, можливо, будуть переглянуті критерії оцінки платоспроможності позичальника, не використовуючи відомості по базі кредитних історій (БКІ).

Крім цього, в нашому каталозі доступні дані і по іншим мікрофінансовим компаніям, які також можуть запропонувати власні умови кредитування, підлаштовані під вимоги позичальника.

Як взяти гроші в борг прямо зараз – правила оформлення позики

Пропонуємо вивчити каталог надійних мікрофінансових компаній, які дають схвалення з видачі позик із ймовірністю 90-100%. Для цього вам необхідно виконати чотири прості кроки:

 1. Переходимо по посиланню «оформити кредит», знайомимося з пропозицією МФО, створюємо свій особистий кабінет. В системі запитують тільки ваші дані посвідчення особи і контактний номер телефону. Деякі мікрокредітні організації можуть запросити інші відомості, але в рамках дії законів.
 2. Після заповнення заявки, вказуємо суму кредиту і на який період вам потрібні кошти. Відправляємо заявку і чекаємо рішення оператора МФО. Зазвичай, схвалення рішення щодо позики не перевищує 10 хвилин.
 3. Після схвалення заявки, вибираємо спосіб отримання грошових коштів – готівкою (якщо така послуга надається) або на карту (як правило гроші перераховують на банківську карту).
 4. Після перевірки відомостей по платіжних інструментах переказу грошових коштів, підписуємо договір обслуговування позики шляхом відправки СМС-повідомлення або вказуємо на сайті оператора отриманий секретний код договору позики.

Тепер ви можете вільно розпоряджатися позиковими засобами, немає необхідності вказувати цільове використання отриманих коштів. Не забуваємо про своєчасне погашення мікрокредиту, де вказані в договорі сума та термін повернення позики.

Які способи доступні для зарахування грошових коштів

При оформленні кредиту та після його схвалення, позичальникові можуть запропонувати різні схеми зарахування та отримання грошових коштів. Найбільш популярними системами є:

 1. Готівкові в офісі або доставка кур’єром. Стаціонарні офіси МФО в містах готові запропонувати отримання позики готівкою на місці. Необхідно пред’явити паспорт, вказати свій контактний номер телефону, дочекатися схвалення і через 30 хвилин забирайте гроші.
 2. Переказ на банківські карти стандарту Visa або MasterCard. Вкажіть реквізити карти, пройдіть перевірку безпеки і отримуйте кредит.

Трохи про безпеку позичальника

Незважаючи на те, що мікрофінансові компанії мають поліпшені системи обробки бази даних, ми рекомендуємо подбати про додаткову безпеку, після схвалення заявки.

 1. Не повідомляйте нікому і ніколи ПІН-код вашої картки. МФО НЕ буде запитувати ці відомості, а якщо хтось попросить у вас PIN-код, знайте, ви маєте справу з шахраями. Ніколи не залишайте свої реквізити на сумнівних сайтах, в тому числі номер карти, секретний код на зворотному боці.
 2. Завжди включайте СМС-оповіщення для послуг витрати по вашій карті. Не потрібно скупитися на витрати оплати послуг зв’язку за допомогою СМС-оповіщення, таким чином ви будете знати які суми надійшли на рахунок, і коли були зняті грошові кошти.
 3. Якщо ви отримали СМС-повідомлення від МФО, перевірте будь ласка, чи дійсно ця інформація надійшла з офіційного сайту мікрофінансової компанії. Якщо у вас є сумніви, краще передзвоніть оператору мікрокредитної організації, і уточніть деталі СМС, що надійшла. На сайті компанії на видному місці вказують дані з яких служб і номерів надходять СМС-повідомлення.
 4. Перед підписанням договору, уважно читайте всі пункти і положення угоди. Якщо вам щось незрозуміло, уточніть нюанси у менеджера компанії. Пам’ятайте, відправивши СМС повідомлення або, коли ви ввели код на сайті компанії, ви вважаєтеся ознайомленим з усіма положеннями договору.
 5. Деякі мікрофінансові компанії, які відсутні в нашому каталозі, можуть заманити вас привабливими процентними сумами і надзвичайними позиками. Такі компанії швидше за все мають проблеми з законом, або є процедура відкликання ліцензії. Як правило, МФО своєчасно інформує на своєму сайті про те, що, якась компанія потрапила під санкції і може незабаром припинити своє існування.
 6. Пам’ятайте, якщо ви на сайті МФО оформляєте мікрокредит, і вас просять внести певну суму для схвалення – не погоджуйтеся на таке. Як правило, суми невеликі, але натомість ви нічого не отримаєте. Позика видається безкоштовно і без будь-яких забезпечувальних заходів.

Ніде і ні за яких умов не залишайте свій паспорт в заставу і не передавайте свої дані. На сайті МФО оператор повинен розмістити інформацію про персональну відповідальність мікрокредитної організації за передачу ваших даних третім особам. Якщо вам відмовили в кредиті, і ви не плануєте надалі звертатися в компанію, попросіть видалити ваші дані негайно. Можна запросити спеціальну форму заяви про відкликання ваших персональних даних. Менеджери мікрофінансових компаній повинні видалити всі відомості за першим запитом позичальника.

Висновок

Мікрокредитування допомагає вирішувати злободенні питання з грошима, коли потрібно терміново вирішити фінансове питання, а допомоги чекати нізвідки. Ми підготували для вас цікаві пропозиції де взяти гроші. Для цього, вивчіть каталог, ознайомтеся з пропозиціями і починайте співпрацю з обраною вами мікрокредитною організацією.

Надійні і перевірені МФО розробляють цікаві програми лояльності та маркетингові кампанії, які допоможуть вам краще пізнати, як працює мікрофінансування і допомагає вирішувати нагальні проблеми відсутності грошей. Обравши мікрокредитну компанію – подавайте заявку і отримайте свої гроші! Це головний лейтмотив роботи надійної мікрофінансової організації України.