Всі кредити не виходячи з дому

Каталог компаній, які видають кредити не виходячи з дому онлайн на карту без відмови. Порівняйте всі, оберіть найкращу пропозицію і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит не виходячи з дому через інтернет - швидко і зручно! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Отримати онлайн кредит не виходячи з дому – найкращий варіант для тих, хто потребує додаткової невеликої суми грошей. Швидко отримати гроші без необхідності кудись ходити і оформляти документи буде чудовою можливістю відновити свій фінансовий стан. Подібними умовами відрізняються численні мікрофінансові компанії, в яких можна оформити кредит на невелику суму і короткий термін.

Чим відрізняються кредити не виходячи з дому в МФО від банківських кредитів?

По-перше необхідно уточнити: рідко в якому банку можна оформити кредит не виходячи з дому і практично миттєво. Як правило, такі фінансові установи вимагають особистої присутності позичальника в відділенні під час оформлення позики. Банк вимагає не тільки особистої присутності, а й необхідності надання маси документів. Це можуть бути довідки про працевлаштування, зарплати, документи фінансового плану та інші.

У деяких випадках банки дозволяють оформити кредит не виходячи з дому, але це можна буде зробити тільки після візиту в банк і надання своєї інформації. Як правило, ці кредити видаються в плані збільшення ліміту за чинною карті.

По-друге потрібно відзначити, що отримання мікрокредиту не виходячи з дому має на увазі наявність можливості оформити це дуже швидко. Якщо оформлення займає день або більше то втрачається весь сенс вигоди – саме банки дуже довго розглядають заявки на надання кредитів. Мікрофінансові організації відрізняються від банків в кращу сторону, оскільки переважна більшість компаній дає можливість отримати мікрокредит не виходячи з дому максимум за 15 хвилин. Ці умови актуальні навіть для нових клієнтів подібних компаній.

Вимоги до позичальників, які пред’являються МФО

Ряд вимог, які висувають мікрофінансові організації до своїх клієнтів, які не настільки жорсткі, як у банків. Мінімальні вимоги у більшості компаній такі:

 • громадянство України;
 • вік 18-70 років;
 • постійне місце прописки в будь-якому регіоні України;
 • наявність мобільного телефону і активної банківської карти будь-якого банку;
 • відсутність судимості на момент отримання позики;
 • доступ до Інтернету.

Деякі компанії мають додаткові вимоги, але в більшості можна оформити позику не виходячи з дому відповідаючи тільки таким мінімальним критеріям. Як бачимо, МФО не вимагають ніяких довідок про роботу або зарплату, тож процес видачі кредитів максимально спрощений.

Банки, на відміну від мікрофінансових компаній, встановлюють більш жорсткі вимоги до позичальників. Мінімальні, як зазначено вище, не використовуються ні в одній установі, так що можна не розраховувати на простоту оформлення кредиту.

Для отримання кредиту не виходячи з дому (через МФО) з документів знадобиться тільки паспорт та ІПН. Більше ніяких документів компанія не вимагатиме. Не потрібно буде навіть робити копії, хоча деякі МФО просять вислати їм скани своїх документів. Це не найскладніша річ.

Як подається заявка на отримання кредиту не виходячи з дому?

Для подачі заявки знадобиться тільки доступ в інтернет. Все оформляється на сайті МФО, ходити нікуди не потрібно і отримати гроші можна в будь-який час доби, незалежно від робочого або вихідного дня.

Отже, підібравши компанію з оптимальними умовами необхідно зареєструватися на її сайті і перейти в особистий кабінет для створення анкети. Анкета є дуже важливим кроком у процедурі отримання кредиту, тому заповнювати її слід дуже уважно, уникаючи помилок, друкарських помилок і неточностей.

Необхідно вказати свої ПІБ, податковий номер, адреса проживання і прописки. Також знадобляться відомості про роботу і доходи – підтверджувати документально цю інформацію не потрібно, але і лукавити теж не потрібно. Система працює таким чином, що перевірка клієнта по різних базах може виявити спробу обману і більше ця МФО гроші не видасть.

Далі заповнюються відомості про сімейний стан, наявність дітей. В кінці буде необхідно вказати контактні дані двох або трьох родичів або знайомих – це необхідно для ідентифікації клієнта. На цьому заповнення анкети закінчено, але рекомендується пару раз перевірити правильність зазначених даних, щоб уникнути помилок і неточностей.

Прив’язка банківської карти до особистого кабінету МФО

Взяти позику не виходячи з дому – дуже проста і швидка процедура, причому отримати гроші можна прямо на банківську карту, що є найпопулярнішим способом. Але спочатку її необхідно прив’язати до свого особистого кабінету. Це обов’язкова умова при будь-яких способах отримання фінансової допомоги.

Карта прив’язується наступним чином:

 • в спеціальному полі особистого кабінету потрібно вказати реквізити карти;
 • на телефон прийде СМС про блокування невеликої суми – це потрібно підтвердити;
 • верифікація пройдена, а блокування зніметься через пару хвилин.

Як бачите, нічого складного в цій процедурі немає. Не варто переживати з приводу блокування грошей – по-перше блокується дуже маленька сума (до 10 грн.), а по-друге, блок швидко знімається. Пройшовши цю просту процедуру можна переходити до вибору необхідної грошової суми, терміну і чекати отримання грошей. Після схвалення заявки сума буде перерахована клієнтові буквально за пару хвилин.

Умови надання онлайн кредиту не виходячи з дому

Більшість мікрофінансових організацій видають мікрокредити на наступних умовах:

 • термін надання позик 3-30 днів;
 • сума позики 500 – 20000 грн.;
 • процентна ставка 0-2% в день від взятої суми;
 • деякі компанії видають безпроцентні кредити.

Не забувайте, що своєчасне повернення отриманих грошей дає можливість зростання вашого рейтингу в МФО і підвищення довіри до позичальників. Таким чином для вас будуть доступні все більш і більш високі суми, які будуть видаватися під знижену процентну ставку. Так що є цілком реальна можливість завоювати довіру і користуватися грошовими позиками на пільгових умовах.

Наш сервіс постійно розширює список компаній, в яких можна оформити кредит не виходячи з дому. Ми підбираємо найбільш надійні та популярні МФО, а також вказуємо детальну інформацію по кожній організації. Ви можете дуже легко і швидко вибрати для себе відповідний варіант, причому ми не беремо ніякої оплати за свої послуги. Інформація повністю безкоштовна і знаходиться у відкритому доступі.

Що буде якщо вчасно не повернути борг?

Вкрай не рекомендується допускати прострочення у виплатах. По-перше це чревате нарахуванням різних штрафів з боку МФО, а по-друге відмовою в наданні наступних позик. Якщо виникла складна ситуація і не виходить віддати усю суму боргу, можна використовувати функцію пролонгації позики, яка дозволяє продовжити термін використання грошей, сплативши тільки відсотки за цю процедуру. Пролонгацію позики можна активувати в особистому кабінеті користувача.

Багато МФО пропонують безвідсоткові кредити новим клієнтам. Це дуже хороша можливість скористатися невеликою сумою і не платити за це. У разі виходу на прострочення, відсотки будуть перераховані на всю суму, так що радимо не допускати виникнення подібних проблем. До того ж прострочення тільки збільшить суму боргу, тому простим ігноруванням проблеми розв’язати цю проблему неможливо.

Чи можна повернути гроші теж не виходячи з дому?

Щоб повернути борг не виходячи з дому, вам знадобиться знову ж ваша банківська карта та доступ в інтернет. Найпростіший спосіб – зайти в особистий кабінет і натиснути одну кнопку. Гроші відразу ж спишуться з банківської карти і надійдуть кредитору. Зрозуміло, що можна оплатити кредит і через платіжний термінал, які зараз стоять на кожному кроці.

Чим може допомогти сервіс підбору МФО «Фінлайн Онлайн»?

Ми зібрали найбільш популярні мікрофінасові організації нашої країни в одному каталозі. Це зроблено для того, щоб ви могли швидко підібрати для себе компанію з оптимальними умовами надання позик. Просто відфільтруйте результати по вашим вимогам – в даному випадку за критеріями надання позики не виходячи з дому, після чого переходите до ознайомлення з умовами кожної окремої пропозиції.