Всі кредити студентам

Каталог компаній, які видають кредити студентам з 18 років онлайн на карту терміново без відмови цілодобово. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед багатьох пропозицій і подайте онлайн-заявку. Взяти онлайн кредит студентам з моментальним рішенням тепер реально! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Кращим рішенням для студента є звернення в мікрофінансові компанії, які пропонують гроші в борг швидко і практично кожному.

Кредити студентам в МФО – вирішення фінансових проблем

Мікрофінансові організації пропонують гроші в борг громадянам з будь-яким рівнем доходів і будь-якого соціального статусу. Звернутися в компанію можуть особи, які: мають постійну зайнятість; отримують певний дохід; студенти з 18 років; безробітні; пенсіонери.

Отримати мікрокредит можуть студенти першого та другого курсу, кредитні кошти доступні особам з 18-ти річного віку. Студенти звертаються в мікрофінансові компанії з наступних причин:

Відсутність перевірок

Банківські установи славляться численними перевірками своїх позичальників – мікрофінансові компанії дані перевірки не проводять. Перевірка полягає в тому, щоб з’ясувати ступінь платоспроможності позичальника і упевнитися, що в майбутньому він зможе погасити взяті на себе боргові зобов’язання.

Мікрофінансові компанії спеціалізуються на видачі незначних сум на короткий період часу. Перехопити невелику суму до стипендії, винагороди за підробіток або дотації від батьків – звичайна справа.

МФО сприяють отриманню термінових грошей за рахунок того, що не витрачається час на збір різних документів і їх перевірку. У мікрофінансову компанію не потрібно надавати довідку про доходи, інформацію про зайнятість, поручителів, майно під заставу.

Мікрокредит видається тільки за паспортом. Тому головною умовою для позичальника є досягнення ним повноліття і наявність прописки в будь-якому регіоні України.

Схвалення всім

Студенти є частими відвідувачами мікрофінансових організацій ще й тому, що там їм не відмовлять. Це дуже важливий момент для осіб, які не мають постійного джерела доходу. Банківські установи не схвалюють кредити ніде не працюючим клієнтам.

Крім того, проблематично отримати кредит з поганою кредитною історією, якій часто можуть «похвалитися» студенти. У МФО таких проблем немає: навіть якщо через зіпсовану кредитну історію всюди отримано відмову – подайте заявку в МФО, тут вона буде розглянута в найкоротші терміни.

Багато студентів, і не тільки вони, вдаються до послуг МФО саме для того, щоб виправити зіпсовану кредитну історію. Факт оперативного погашення взятих грошових зобов’язань відображається в БКІ, інформація від якого передається в усі кредитні організації. Якщо позичальник вчасно погашає всі кредити – кредитна історія виправляється і він може звернутися вже за великими сумами.

Які мікрофінансові компанії підходять для видачі кредиту студентам?

Репутація компанії. Необхідно провести «власне розслідування» на предмет терміну роботи компанії, її репутації, відгуків реальних клієнтів.

Розмір процентної ставки. Всі мікрофінансові компанії пропонують низькі процентні ставки. Остерігайтеся таких формулювань як «від X відсотків». Якщо в договорі позики звучить таке формулювання, значить це «від» може розтягнутися. Наприклад, якщо позика видають на умовах «від 0.2%», то в підсумку 0.2% можуть чарівним чином перетворитися в усі 2%. Щоб уникнути таких «непорозумінь» потрібно дуже уважно ознайомитися і прочитати договір позики, особливо пункти написані дрібним шрифтом.

Умови договору позики та вимоги до позичальників. Що стосується умов договору позики – тут важливо звертати увагу на такі моменти як:

  • варіанти отримання і повернення грошей – позичальник має право вказати реквізити як банківської карти або банківського рахунку, він може отримати гроші готівкою;
  • можливість дострокового погашення позики – МФО пропонує позикові кошти з умовою оплати відсотків за кожен день користування кредитом, тому дострокове погашення боргових зобов’язань без штрафних санкцій вигідно для позичальника;
  • вік, що встановлюється для позичальників – у кожної мікрофінансової організації може бути свій віковий діапазон, що варіюється в межах 18-21 року для нижньої межі і 65-75 років – для верхньої, відрізнятися можуть і інші вимоги, що пред’являються до позичальників.

З метою полегшення вибору МФО серед найдостойніших пропозицій – ми створили каталог підбору позик, який зібрав воєдино мікрофінансові компанії, які гідні уваги.

У чому вигода студента при зверненні до сервісу по підбору МФО

Звернення до нашого ресурсу дійсно вигідно, особливо для студентів, яким гроші зазвичай потрібні тут і зараз. Переваги співпраці з нами складається з наступних складових:

Наявність каталогу найнадійніших МФО

Коли гроші потрібні терміново не замислюєшся про наслідки звернення до мікрофінансові компанії, які можуть обернутися великими грошовими боргами. Наш ресурс позбавить від таких можливих проблем. Всі МФО, зібрані в каталозі, пройшли ретельну перевірку ведення діяльності в інтересах позичальників. Кредитний рейтинг щодня переглядається і при необхідності оновлюється відповідно до ситуації на фінансовому ринку.

Відвідувачі сайту можуть самі вивчити всі подані пропозиції і вибрати найбільш оптимальний для себе варіант. Можливо звернення до менеджерів нашого сайту за консультацією та допомогою у виборі МФО. Проаналізувавши дані позичальника і з’єднавши їх з його вимогами, менеджери самостійно підберуть найбільш вигідний варіант.

Цілодобове надання послуг

Сервіс працює в будні та святкові дні. Звернутися до каталогу підбору позик можна в будь-який час доби. Тому якщо раптом несподівано намічаються великі незаплановані фінансові витрати, а грошей немає – відправити онлайн-заявку студентам можна цілодобово. Як тільки буде подана заявка – вона автоматично піде в роботу.

Прозорі умови договору позики і безпеку угоди

Співпраця з представленими в каталозі мікрофінансовими компаніями передбачає чітко прописані умови договору позики, які не несуть ніяких несподіванок при підписанні документа. Кожен клієнт може бути впевнений, що його не чекають ніякі приховані комісії, так само як і розголос його особистих даних. Всі відомості, передані при заповненні заявки – знаходяться під надійним захистом.

Як отримати онлайн кредит студенту?

Щоб отримати онлайн кредит, студентам достатньо зробити наступні дії:

  1. Вибрати мікрофінансову організацію. Як вже було сказано вище, зробити це можна як самостійно, так і за допомогою нашого сервісу. Другий варіант значно заощадить час, нерви і дозволить отримати дійсно вигідну фінансову пропозицію.
  2. Подати заявку. У поданні заявки немає нічого складного. Досить вибрати МФО і натиснути навпроти неї відповідну кнопку. Можливо подати відразу кілька заявок, вибравши при цьому кілька фінансових установ.
  3. Заповнити анкету. В анкеті необхідно крім усього іншого вказати номер мобільного телефону і карти куди слід перерахувати гроші.
  4. Надіслати документи. В якості основного документа для отримання кредиту студентам – потрібен паспорт і ІПН, потрібні сторінки якого необхідно відсканувати і надіслати.
  5. Почекати поки заявка буде розглянута. Відбудеться це за 10-20 хвилин після звернення, причому рішення по заявці буде позитивним.
  6. Підписати договір позики. Зробити це можна також в режимі онлайн, не виходячи з дому, просто відправивши код перевірки, що надійшов смс-повідомленням.
  7. Отримати гроші. Потрібна сума надійде на зазначені платіжні реквізити в день звернення.

Якщо ви студень і терміново знадобилися гроші, якщо ви шукайте, де перехопити грошові кошти – відвідайте наш каталог підбору позик. Тут вас чекають найкращі пропозиції від МФО, за допомогою яких можна вирішити всі свої фінансові проблеми швидко і вигідно.