Всі кредити з 18 років

Каталог компаній, які видають кредити з 18 років онлайн на карту по паспорту. Порівняйте 35 варіантів і виберіть найкращий серед усіх пропозицій МФО відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит з 18 років без відмови з моментальним рішенням до 15000 гривень тепер може кожен громадянин України. Для збільшення шансів отримання кредиту - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька мікрофінансових організацій.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Сервіс підбору позик “FinLine.OnLine» пропонує на сайті 35 кращих МФО. Більшість МФО видають кредити з 18 років, які знайшли роботу або підробіток. Умови залишаються максимально лояльними, досить мати паспорт, ІПН і вихід в інтернет.

Особливості кредитування з 18 років для громадян України

Особи, які досягли повноліття, часто просять в банках або в МФО гроші на оплату навчання, оренду квартири, вкладення в невеликий бізнес, покупку товарів або проведення особистого дозвілля. Умови банків при видачі мікрокредитів для молоді стандартні. Головне з них – віковий ценз клієнтів.

МФО зазвичай готові надати кредит з 18 до 60 років, але ряд мікрофінансових компаній можуть змістити вік вище, і видати гроші з 21-річного віку. Серед додаткових умов в цьому випадку – більш низька процентна ставка і сума позики буде трохи більше.

Особам які досягли 18-21 річного віку доведеться надати крім паспорта, довідку про доходи. Якщо не хочеться стикатися з такими труднощами або банки вже встигли дати відмову, подайте онлайн-заявку в МФО через наш сервіс.

Досить вибрати вподобане МФО, перейти на сайт компанії і заповнити швидку заявку. Проста правильно заповнена анкета на отримання позики дозволить миттєво домогтися позитивного результату від компанії.

У чому переваги онлайн кредитування з 18 років

Найголовніша проблема студентів старше 18 років – отримання кредиту без офіційного місця роботи. В цей час повнолітні громадяни активно шукають підробітку: промоутер, роздача буклетів в переході, різноробочі, посаду охоронця. Це початок списку вакансій для непрофесіоналів. Ми зібрали в нашому каталозі МФО, які видадуть кредит з 18 років без відмови, навіть якщо у людини немає записів у трудовій книжці.

Якщо йде запит на отримання грошей на студентську картку або дебетову карту будь-якого банку – оформити позику можна, не виходячи навіть з дому. У цьому випадку досить вказати вдома або на роботі реквізити банківської карти і система переведе кошти на рахунок. Мікрофінансові компанії працюють цілодобово.

Отримати терміновий кредит з 18 років потенційні позичальники намагаються не в банку, а в мікрофінансових компаніях, на це є ряд причин:

 1. Лояльні вимоги до позичальників – коли не потрібно приносити і підтверджувати доходи довідками, копіями трудових книжок або мати при цьому ще і бездоганну кредитну історію.
 2. Зручне оформлення мікрокредиту. Досить паспорта, ІПН, банківської карти і ПК з виходом в інтернет. Заповнення форми на заявку займає 5 хвилин часу.
 3. Швидка відповідь. Як правило, перевірка виконується автоматичною системою МФО (скоринг), на це йде в середньому 10 хвилин. Перший мікрокредит видають завжди довше, ніж наступні. Потенційний позичальник дізнається про позитивне рішення про видачу кредиту за допомогою повідомлення на телефон або e-mail.

Отримання кредиту нехай не в банку, а в МФО все одно позитивним чином позначиться на кредитній історії позичальника. В особовій справі БКІ будуть факти про якість погашення заборгованості, так що в майбутньому можна буде претендувати на більш недорогі кредити в банку або брати планку вище і звертатися за заставними кредитами.

Основним недоліком мікрокредиту вважається високий відсоток. Якщо брати в борг невелику суму грошей на короткий термін, а після погашати достроково, то завжди можна регулювати розмір переплати.

Як можна отримати терміновий кредит з 18 років в МФО?

У таких компаніях термінові кредити з 18 років видаються в різній формі і відразу після схвалення заявки. В анкеті слід вказати вподобаний варіант:

 • переказ на карту будь-якого банку;
 • або переказ за реквізитами на рахунок в банку (така послуга надається рідше);

Найчастіше студенти обирають перший варіант, коли досить ввести номер картки в заявку і через 10 хвилин можна витрачати гроші, розплачуючись за онлайн покупки.

Основні вимоги до 18-річних позичальників

Особи, які досягли повноліття добре розбираються в новинках і сучасних технологіях, тому рідко заглядають в інструкції на сайті МФО, щоб розібратися, а як же отримати кредит з 18 років миттєво. У випадку з мікрофінансовими компаніями не потрібно нічого довго пояснювати – просто заповніть анкету, вказавши дані паспорта та персональну інформацію. Експрес позики видаються на наступних умовах:

 • громадянство України;
 • постійна реєстрація;
 • вік – від 18 років;
 • наявність мобільного номера телефону.

У більшості випадків кредити без перевірок з 18 років пропонують на підставі паспорта та ідентифікаційного номера.

Як отримати мікрокредит з 18 років на банківську карту?

Оформити кредит студенту з 18 років можна всього в декілька кроків. Досить виконати наступні умови:

 1. Вивчити список МФО на нашому каталозі підбору позик “Фінлайн.Онлайн».
 2. Вибрати мікрокердит, який би повністю підходив вам по всім параметрам.
 3. Натиснути на кнопку «оформити кредит», що дозволить швидко перейти на сайт МФО.
 4. Заповнити заявку, реєстраційну форму, підкріпити банківську карту (стандартна перевірка від шахраїв).
 5. Відправити запит на отримання позики і дочекатися рішення.
 6. Отримати гроші будь-яким зручним способом.

Рішення приймається автоматично системою (скоринг), без перевірки кредитної історії. Залишиться тільки дочекатися позитивної відповіді, а після за допомогою телефону і отриманого на нього СМС, «підписати» договір позики. І все це можливо зробити в режимі 24/7 в вихідні та святкові дні.

Чому варто взяти кредит онлайн з 18 років в нашому каталозі

Не всі заявки від студентів отримають схвалення. Але отримати відмову в МФО, де 98% позитивних відповідей, погодьтеся, менше шансів, ніж у банках. Тим більше всі відмови записуються в БКІ, що негативно позначається на кредитній історії. Тому якщо немає доходів офіційних, краще відразу звертатися за допомогою в мікрофінансової організації.

Категоричних вимог до позичальника немає, але МФО зазвичай працюють тільки з повнолітніми громадянами України. Вимог щодо зайнятості, доходів і прописки на території конкретного регіону немає.

До переваг підбору МФО через наш сервіс «Фінлайн.Онлайн» можна віднести:

 1. Зручний інтерфейс сайту, коли за допомогою сортування легко підібрати потрібну програму кредитування.
 2. Гроші можна запросити цілодобово.
 3. Великий вибір мікрофінансових компаній – 35 МФО, і список буде поповнюватися.
 4. Всі пропозиції від наших партнерів йдуть з миттєвим схваленням.
 5. 75% наших відвідувачів отримали схвалення за заявками.
 6. Економію часу, коли не потрібно відвідувати офіси компаній, аналізувати дані за вигідними МФО в мережі.
 7. Процедура отримання грошей максимально спрощена.
 8. Блог надає корисну інформацію для позичальників, що стосується українського фінансового ринку.
 9. «FinLine.Online» можуть висилати періодично інформаційні розсилки про акційні і безвідсоткові кредити від наших партнерів.
 10. Перед підписанням договору позики можна вивчити вимоги у всіх МФО і вибрати найоптимальніший варіант.
 11. Всі пільгові умови зібрані в єдиному місці, що підвищує вигоду від угоди з мікрофінансової компанією.
 12. У нас є докладні інструкції, як взяти позику в мікрофінансових організаціях, і що зробити, щоб мікрокредит став вигіднми рішенням.

Студентський вік – не перешкода брати беззаставні позики для здійснення покупок і запланованих витрат. Важливо розуміти, що мікрокредит вимагатиме від вас дотримання договору позики – потрібно вчасно і повністю погасити кредит відповідно до умов договору позики.

Постійним клієнтам, незважаючи на 18-річний вік, МФО готові видавати повторні мікропозики на більш лояльних умовах: низька ставка, велика сума або більш тривалий термін. Тому є сенс звернутися за новою позикою в той же самий заклад. Нехай ваші плани не руйнуються через брак коштів, а сервіс підбору позик “Позики Онлайн» зробить все залежне, щоб вони справдилися. Ми як ніхто інший розуміємо проблеми сучасної молоді, тому всі наші партнери працюють зі студентами, довіряють їм, цінують фінансову відповідальність і дисциплінованість.