Всі кредити за годину

Каталог компаній, які видають кредити за годину онлайн на карту без відмови. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед усіх пропозицій компаній відсортувавши подайте онлайн-заявку не виходячи з дому. Взяти кредит за годину по паспорту зі схваленням в день звернення тепер може кожен! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Як отримати кредит за годину на карту за паспортом в день звернення?

Отримати кредит в експрес режимі не відніме більше години. Найчастіше отримання грошової позики в МФО в прискореному режимі має на увазі за собою незначну грошову суму до 5000 гривень. Якщо вам 5000 гривень буде недостатньо для ваших потреб, необхідно бути готовим до надання додаткових документів, що підтверджують вашу платоспроможність. Якщо зазначена сума цілком задовольнить ваші потреби вам необхідно:

 • заповнена анкета-заявка;
 • мобільний телефон;
 • оригінал або копія паспорта;
 • копія ІПН;

Це практично весь перелік умов яким повинен відповідати майбутній клієнт, мікрофінансові організації рідко вдаються до перевірки кредитної історії по інших позиках в МФО. І практично не мають можливості (тільки з огляду на спеціальний випадок) перевірки КІ від банків і банківської системи кредитування.

Способи отримання кредиту за годину?

Існує два основні варіанти оформлення грошових коштів в борг у мікрофінансових організаціях:

 • традиційний;
 • в режимі онлайн.

У першому випадку позичальник приходить до відділення або офіс заздалегідь обраної мікрофінансової організації. також можливий і інший варіант – до позичальника приїжджає менеджер компанії додому. Пред’явивши документи, клієнт заповнює обов’язкову анкету. Співробітник МФО перевіряє внесені дані та повідомляє рішення, яке прийняла організація-кредитування.

Другий варіант – оформлення кредиту онлайн. Позичальнику слід вибрати в каталозі підбору позик одну або кілька мікрофінансових організацій і заповнити заявку. Про рішення повідомляє менеджер компанії вже через 10-20 хвилин. Вся операція займає не більше 30 хвилин, так як надана користувачем інформація перевіряється автоматично.

Переваги експрес кредитування в мікрофінансових організаціях

Експрес кредитування, яким займаються мікрофінансові організації, є одним з найбільш зручних і оптимальних способів в терміновому порядку вирішити свої фінансові проблеми. До переваг відноситься наступне:

 • на момент отримання вік позичальника може становити 18-75 років;
 • висока швидкість розгляду заявки;
 • мінімальний пакет документів;
 • можливість вибирати з великої різноманітності способів отримання грошових коштів;
 • процентна ставка в реалізованих продуктах не змінюється до кінця терміну дії мікропозик;
 • відсутність застав і поручителів.

Як отримати кредит за годину без відмови?

Позичальник повинен бути повнолітнім, мати постійну прописку в одному з регіонів України. Наявність паспорта і чинного мобільного номера обов’язково. Клієнт МФО повинен бути дієздатним, не перебувати на обліку в наркологічному або психіатричному медичному центрі.

Рекомендації, які можуть допомогти позичальнику в отриманні кредиту:

 1. Якщо є потрібні документи, постійний дохід і вільний час, краще розглянути пропозиції декількох мікрофінансових організацій. Це дозволить вибрати найбільш дешеве і зручне в конкретному випадку рішення.
 2. Під час спілкування з кредитним менеджером МФО краще відразу надати документи, які позичальник може йому надати, навіть якщо вони не потрібні.
 3. Заздалегідь розраховуйте варіанти погашення заборгованості.
 4. При заповненні анкети не потрібно допускати помилки, вносити недостовірні і некоректні дані.
 5. Слід говорити про наявність закритих або поточних прострочень за іншими виплатами.

Ухвалення рішення може затягнутися через наступні випадки

Якщо очікування відповіді з якихось причин затягнулося не варто переживати, найближчим часом вам на вказаний номер телефону зробить дзвінок менеджер мікрофінансової організації і сповістить про причини затримки, а також про способи їх виправлення. Такими причинами бувають:

 • якщо позичальник припустився помилки або надав недостовірні дані при заповненні анкети;
 • якщо позичальник має дуже погану репутацію;
 • якщо є черга до кредитного менеджера (в разі оформлення в офісі МФО);
 • якщо у мікрофінансової організації виникли технічні проблеми (що буває вкрай рідко).

Якщо з вашого боку не було жодних неточнойстей під час подачі заявки, а у відповідь ви отримали відмову по незрозумілій причині. Зверніться в інше МФО з наданого списку і повторно проведіть процедуру для виявлення будь-яких неточностей.