Всі моментальні кредити

Каталог компаній, які видають моментальні кредити онлайн по паспорту. Порівняйте 28 варіантів і виберіть найкращий серед усіх пропозицій МФО відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит на карту з моментальним рішенням до 15000 гривень тепер може кожен громадянин України. Для збільшення шансів отримання кредиту - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька мікрофінансових організацій.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Фінансове питання часто ставить в глухий кут в самий невідповідний момент. Причому стати заручником нестачі грошових коштів може абсолютно кожен громадянин України незалежно від рівня його доходів і соціального статусу. Якщо одному гроші знадобилися для термінового погашення боргів по комунальних платежах, не оплативши які, він ризикує залишитися без квартири – іншому не вистачає коштів для завершення чудового відпочинку.

Кожна з цих ситуацій ніяк не передбачає звернення до банку, яке може в першому випадку закінчитися відмовою у видачі коштів, а в другому – втратою актуальності в силу того, що гроші потрібні моментально, а банківська установа не славиться видачею грошей в день звернення. На допомогу прийдуть мікрофінансові компанії які допоможуть вирішити будь-яку фінансову проблему у найкоротші терміни.

Кредити з моментальним рішенням: отримати гроші в борг відразу – це реально

Моментальний кредит на карту – відносно нова, але послуга, яка швидко набирає популярність та яка представляє собою видачу мікропозик практично відразу ж після надходження заявки. Такий неймовірний результат обумовлений наступним:

1. Відсутність перевірок

Якщо ви були позичальником, то знаєте, що при зверненні в будь-яку кредитну установа від вас буде потрібно цілий набір документів. При цьому при зверненні в банк вперше – відвідувати заклад доведеться як мінімум три рази: за консультацією та отриманням списку документів, для надання зібраної документації і подачі заявки на кредит, в разі схвалення заявки – для укладення договору та отримання грошей. Вже тільки цей факт говорить про те, що оформити моментальний кредит в банку не вийде.

Мікрофінансові організації надають моментальні кредити без перевірок практично кожному, хто звернеться. Тут з позичальника не запитають ніяких зайвих відомостей, до яких відносяться:

 • довідка про доходи – МФО видасть гроші до зарплати навіть при нульовій прибутковості;
 • дані про зайнятість – розраховувати на моментальний кредит без довідок може як офіційно працевлаштована особа, так і безробітний.

Також для отримання мікрокредиту не потрібен поручитель або застава.

2. Схвалення кожному

Звернутися за позиковими коштами може абсолютно будь-яка особа: будь це зайнята людина, студент або пенсіонер. Відмови не буде нікому. Обмеження поширюються тільки на вік позичальника – зазвичай він починається з 18 років, тому гроші видаються за паспортом особам, які мають повну цивільну дієздатність. Деякі МФО трохи підняли нижню межу вікового порогу, видаючи кошти з 20, а то і з 21 року. Градація властива і для верхньої вікової межі: вона може закінчуватися як 65, так і 75-ма роками. У будь-якому випадку позичальник-пенсіонер також може розраховувати на отримання потрібної суми.

Фінансова репутація позичальника для МФО також не має ніякого значення – тут видадуть гроші навіть з поганою кредитною історією. До речі, деякі позичальники беруть моментальні кредити саме для того, щоб цю історію поліпшити. Вчасно погашений мікрокредит додає плюс до кредитного рейтингу позичальника.

Вибір надійної МФО для отримання моментального онлайн кредиту

Отже, звернення до мікрофінансової організації – найкраще рішення для тих, кому гроші потрібні терміново. Але як вибрати дійсно ту компанію, яка запропонує найвигідніші умови і завжди каже правду? Для цього необхідно проаналізувати фінансовий ринок і оцінити МФО за такими параметрами:

1. Здійснювана діяльність

Довіритися МФО варто в тому випадку якщо вона має хорошу репутацію на ринку, функціонує вже протягом тривалого часу, має прозорі умови кредитування і відмінні відгуки реальних клієнтів.

2. Процентна ставка

Як правило, з огляду на безліч мікрофінансових структур останні заманюють клієнтів низькими процентними ставками. Моментальний кредит без відсотків можливий тільки при первинному зверненні в МФО. Надалі за користування позиковими коштами все ж доведеться розщедритися. І ось тут велику роль відіграє значення «від». Саме так багато МФО позначають ставку відсотка. У підсумку, наприклад, ставка «від 0.2%» може вилитися в усі 1.5%, а то і більше. Тому уважне читання договору позики – запорука вигідного грошового придбання.

3. Умови видачі грошей

Кожна МФО висуває свої умови співпраці. Звертати увагу при цьому варто на такі моменти:

 • які вимоги пред’являються до позичальника – тут маються на увазі вікові рамки і можливі обмеження на отримання позикових коштів;
 • яким способом можна отримати і, відповідно, повернути позикові кошти – зараз багато МФО працюють не тільки з банківськими картами і рахунками або видають готівку, а й практикують переказ грошей на банківський рахунок;
 • можливість погашення боргу в достроковому порядку без будь-яких штрафних санкцій, а також умови його покриття в разі прострочення платежів.

Позичальник сам може вибрати найбільш оптимальний для себе варіант як МФО, так і фінансового продукту, що надається компанією. А щоб цей вибір був дійсно вигідним – зверніться до наших фахівців сервісу, який займається підбором найкращих мікрофінансових організацій

Як отримати кредит з моментальним рішенням?

Щоб отримати кредит з моментальним рішенням потрібно зробити наступні кроки:

 1. Визначитися з МФО (для цього потрібно вивчити всі пропозиції на сайті і зробити вибір на користь однієї або кількох з них).
 2. Подати заявку (навпроти кожної компанії є відповідна кнопка, натиснувши на яку можна відкрити форму заявки).
 3. Заповнити анкету (крім анкетних даних необхідно вказати номер телефону для оперативного зв’язку з клієнтом, також необхідні реквізити карти, рахунку на які слід очікувати надходження грошей.
 4. Направити документи (в даному випадку це буде тільки паспорт і код, надати які можна відсканувавши необхідні його сторінки).
 5. Дочекатися поки заявка буде розглянута і схвалена (зроблено це буде в цей же день).
 6. Підписати кредитний договір (для підписання документа йти також нікуди не буде потрібно, все робиться в режимі онлайн шляхом введення перевірочного коду, що надійшов смс повідомленням).
 7. Отримати потрібну суму (про надходження грошей за вказаними реквізитами також повідомить телефон).

Позичальники повинні розуміти, що будь-які взяті гроші в борг у встановлений термін необхідно буде повернути. Погашення позики – дуже важливий пункт відносин між мікрофінансовою компанією і позичальником. Якщо оплатити борг вчасно і в повній сумі, при наступному зверненні клієнт матиме можливість взяти велику суму, ніж при першому зверненні в компанію.

Довіртеся фінансовому ресурсу та отримуйте найвигідніші моментальні кредити без відмови

Наш сервіс по підбору мікрофінансових організацій зібрав воєдино 25 найвигідніших і затребуваних МФО. Всі компанії пройшли строгий відбір на предмет надання послуг на найвигідніших для позичальників умовах. Співробітники ресурсу щодня проводять моніторинг фінансового ринку, виходячи з якого оперативно оновлюють інформацію і виводять в верхні рядки кредитного рейтингу найвигідніші і гідні варіанти.

Звернення до ресурсу вигідно не тільки через можливість вибору з уже перевірених варіантів МФО. Співпраця з нами пов’язано також з наступними перевагами:

1. Цілодобовий режим роботи

Отримати миттєвий кредит цілодобово з нами – це дійсна реальність. Наш ресурс працює цілодобово, подати онлайн заявку можна в будь-який зручний час. Нам не важливо святковий день на календарі або будній, вихідний або робоча доба, день або вночі. І навіть якщо заявка буде подана в неробочий час вона тут же буде оброблена.

2. Можливість подачі заявки в режимі онлайн

Для подачі заявки та отримання грошей не потрібно нікуди йти – все можна зробити, не виходячи з дому. Досить клікнути на відповідну кнопку навпроти обраної МФО і заповнити необхідні дані.

3. Експрес обробка заявок

Потрібна сума виявиться на вашій карті вже в день звернення. Всі заявки обробляються швидко, тому, подавши заявку, можна бути впевненим, що вже сьогодні фінансова проблема буде вирішена.

4. Прозорі умови договору

Нашим клієнтам не потрібно боятися комісій і переплат. А все тому, що всі умови, прописані в договорі, дійсні і після його підписання. Що не можна сказати про неблагонадійні організації, які часто приховують за дрібним шрифтом в самому низу договору самі невигідні для клієнта умови.

5. Безпека угоди

Всі дані, передані нашими клієнтами, зберігаються в суворій таємниці. Тому ви можете бути впевненими, що угода буде абсолютно безпечною.

6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Розглядаючи заявки, ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Пропонуючи йому ту чи іншу мікрофінансову організацію, ми враховуємо як його переваги, так і фінансові можливості.

Що ще потрібно знати для отримання моментальних кредитів?

Моментальні кредити хороші тим, що необхідну суму можна отримати прямо в день звернення. Також можна подати нову заявку навіть при незакритих старих боргах. Але якщо звертатися в МФО постійно – можна не помітити, як ви станете постійним боржником. Тому перед тим як зважитися на подачу заявки необхідно оцінити свої фінансові можливості.

Потрібно чітко розуміти, що гроші, взяті в борг, в будь-якому випадку доведеться віддавати, причому в необхідний термін і певну суму. Якщо врахувати, що мікрокредити, як правило, видаються на невеликий термін, необхідно заздалегідь спланувати джерела доходу, з яких ви зможете виконати повернення коштів.

Постарайтеся повернути гроші достроково. Це пов’язано з тим, що мікропозики надаються на умовах нарахування відсотків за кожен день користування позиковими засобами. Тому чим раніше борг буде погашений, тим менше буде ваша переплата.