Всі миттєві кредити

Список МФО, які видають миттєві кредити онлайн через інтернет по всій Україні. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 27 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку. Взяти миттєвий кредит на карту без перевірок цілодобово тепер може кожен! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька мікрофінансових організацій.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Миттєві кредити онлайн без перевірок цілодобово

Найголовнішою і очевидною перевагою миттєвих кредитів є час, необхідний на оформлення та отримання позикових коштів. З моменту звернення в онлайн-сервіс мікрофінансової організації до надходження грошей на вашу банківську карту, банківський рахунок пройде всього 15 хвилин. Позичальник звільняється від необхідності особистої присутності в офісі МФО, тяганини з документами і обов’язкової застави або поручительства.

Обов’язкових умов для отримання позики кілька – вік 18-75 років і паспорт з пропискою в будь-якому регіоні України. Іноді мікрофінансові компанії видають кредити терміново, навіть якщо замість паспорта на руках ксерокопія необхідних сторінок.

Де можна отримати миттєвий кредит на карту цілодобово?

Ми серйозно і глибоко вивчили ринок фінансових послуг, найбільш затребуваних населенням України, і для вашої зручності зібрали перелік мікрофінансових організацій, які видають миттєві мікрокредити.

Користувачі нашого ресурсу, які відчувають потребу в миттєвому кредиті без відмови, напевно знайдуть для себе гідний варіант з усіх зібраних на нашому сайті пропозицій від МФО. Наші фахівці щодня вивчають масу актуальної інформації для того, щоб полегшити життя позичальника. Професійна підтримка порталу виставляє високу планку вимог для мікрофінансових компаній, що прагнуть потрапити в престижний список кращих МФО.

У нашому розумінні миттєві кредити повинні перераховуватися без зволікань і зайвих питань. В ідеалі договір оформляється тільки за паспортом і ІПН, дійсно миттєво. У нашому розумінні цей відрізок часу коливається 5-15 хвилин. За цей час відбувається прив’язка карти, визначаються відсотки, які необхідно сплатити позичальнику в подальшому. Характерною особливістю мікрокредиту є можливість співпраці цілодобово, у вихідні та святкові дні, в зручному і комфортному онлайн форматі.

За позиковими грошима не доведеться їхати або йти, також не доведеться чекати поштового переказу. Міжбанківські перекази можуть йти кілька діб (це виключення) – як правило грошові кошти будуть зараховані протягом 15 хвилин.

Які документи необхідні для миттєвого отримання мікрокредиту?

Паспорт – головний документ громадянина України. У ньому вказані персональні дані, яких достатньо для отримання кредиту в будь-якій мікрофінансовій організації України, в онлайн режимі або якимось іншим доступним способом. ПІБ, дату народження, місце прописки – запитають у будь-якого позичальника, який бажає отримати гроші в борг на обраний позичальником термін.

Якщо паспорта на руках у вас зараз немає, ви можете скористатися відсканованою копією сторінок цього документа (збереженої в електронному вигляді) або ксерокопією. Також вам буде потрібно номер карти або банківського рахунку (не всі МФО видають кредит на банківський рахунок), куди ви хочете отримати позикові кошти. Якщо плануєте повертати кошти отримані в борг з іншого рахунку – його вкажіть теж.

Додаткові документи (пенсійне посвідчення, довідка з місця роботи і проживання) не потрібні. Пред’явнику подібних уточнень можуть спростити отримання мікропозик і його умови погашення, або збільшити максимальну суму.

Професійний підбір кращих пропозицій

На сторінках сайту представлені мікрофінансові компанії, готові надати миттєвий кредит по всій Україні на цілком прийнятних умовах. Характерно, що список постійно змінюється. У ньому з’являються нові цікаві пропозиції і зникають ті, які перестають заслуговувати на довіру позичальників.

Щодня вивчаються нюанси роботи кожної мікрофінансової компанії. Фахівці дивляться, наскільки сильно впливає погана кредитна історія на перспективи здобувача. Якщо потрібна довідка про доходи або співробітниками довгий час здійснюється перевірка потенційного клієнта – рейтинг МФО падає. При значному відсотку відмов, складнощі, якими супроводжується схвалення угоди МФО може бути видалена з каталогу. Замість неї в списку з’являться МФО з більш цікавими пропозиціями.

Компанії оцінюються по безлічі супутніх параметрів. У виграші буде МФО у яких кредити доступні без будь-якої застави або присутності поручителів. Сьогодні позичальник бажає не виходячи з дому отримувати послуги бездоганної якості. Якщо заявка обробляється дійсно миттєво, ми будемо рекомендувати МФО до співпраці.

Природно, що надання коштів на тривалий термін теж позитивно позначається на іміджі МФО. Оцінка багато в чому залежить від способів, якими можна отримувати гроші і перераховувати їх після завершення процесу співпраці. Якщо МФО пропонує позичальникам отримати тільки кредит на банківську карту – її рейтинг буде нижче компанії, готової запропонувати різноманітні способи отримання грошових коштів.

Способи повернення позикових коштів в мікрофінансову компанію

При оформленні миттєвого кредиту клієнт вибирає з можливих в МФО варіантів погашення боргу:

  • автоматичне погашення;
  • банківський переказ;
  • поповнення через термінал самообслуговування.

Вибравши автоматичне погашення, необхідно мати в термін погашення боргових зобов’язань достатню суму грошей. Сума боргу і відсотки спишуться автоматично.

Банківський переказ можна провести вручну через інтернет-банкінг або піти в свій банк, де касир зробить переказ на розрахунковий рахунок МФО, а отриману квитанцію – відправити в мікрофінансову організацію.

Не всі МФО працюють з системами терміналів самообслуговування, але якщо Вам пощастило – знайдіть термінал, виберіть на його екрані потрібну компанію, внесіть купюри і отримаєте чек. Копію чека відправте як підтвердження сплати мікрокредиту.

Якщо ж Ви не можете відразу внести всю суму погашення боргу – оплатіть тільки відсотки, після чого обов’язково зверніться до чергового консультанта за допомогою в оформленні відстрочки платежу.