Всі нові кредити 2019 року

Каталог компаній, які видають нові онлайн кредити на карту без відмов. Порівняйте 25 варіантів і виберіть найкращий серед усіх нових пропозицій мікрофінансових компаній 2019 року - відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку не виходячи з дому. Для збільшення шансів отримання мікрокредиту - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька мікрофінансових організацій.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Переваги нових мікрофінансових компаній 2019 року

На тлі стрімкого зростання ринку фінансових послуг, великим попитом стали користуватися мікрокредити, що переважають своєю простотою і зручністю для споживача. Саме ці чинники стимулюють все більше мікрофінансових компаній для надання своїх послуг через інтернет. За короткі терміни з’являються нові МФО компанії, чиї умови на тлі конкурентоспроможності стають більш комфортніше і привабливіше для своїх клієнтів. Як правило нові МФО більш лояльні і довірливо ставляться до споживачів, які зацікавлені отримати новий кредит онлайн.

Наш сервіс постійно розвивається і займається пошуком нових мікрофінансових компаній, ми щодня проводимо моніторинг умов надання послуг МФО компаній і зібрали список найбільш зручних з точки зору споживача, мікрофінансових компаній, які видають кредит на кращих умовах.

Швидкий розвиток невеликих фінустанов сприяє тому, що список нових компаній стрімко поповнюється новими пропозиціями та умовами на отримання позики. Для потенційного позичальника ці пропозиції цікаві тим, що з кожним новим зверненням МФО отримує позитивний рейтинг і довіру для нових клієнтів. У відповідь на це мікрофінансові компанії регулярно вводять ряд спеціальних клієнтських програм і акцій, особливо вигідних для позичальників.

Особливості нових фінансових продуктів

Давайте розглянемо основні моменти, які напевно виявляться приємні для одержувача нового онлайн кредиту. Кожна компанія з каталогу має свої особливості, ми ж сконцентруємося на загальних рисах. Ось на що може розраховувати користувач, який вивчає нові кредити без відмови онлайн в одній з компаній:

 1. Перший кредит без відсотків може стати реальністю для заявника. Такого роду акції припускають, подальший розвиток самореклами компанії де розповсюджувачем акції є сам споживач, задоволений вигідними умовами кредиту для нього і в залученні – його родичів, знайомих і т.д.
 2. Для угоди договору позики досить паспорта і ідентифікаційного кода. У рідкісних випадках можливо буде потрібно ще 1-2 документа, які є у кожного громадянина України. Як бачите, здійснення угоди договору позики, передбачає мінімум формальностей. Варто також згадати, що для отримання онлайн кредиту буде потрібно банківська карта.
 3. Також в число переваг входить можливість отримання кредиту неофіційно працевлаштованим, але які мають стабільний дохід. Ця відмінна риса незрівнянно виграє перед відділеннями банків і їх послугами, де така можливість виключена.
 4. Ряд спеціальних клієнтських програм враховує вік клієнта. Залежно від вашого віку, будь ви студент, пенсіонер, або ж просто повнолітній громадянин України. МФО врахує ваш вік і видасть кредит на оптимальних для вас умовах. За таким же принципом буде враховуватися ваша платоспроможність, що максимально комфортно створить умови для погашення позики.

Також відзначимо виключно швидку перевірку і схвалення заявки, за замовчуванням нові кредити без відмови отримують схвалення в найкоротший термін – до 20 хвилин. Варто зауважити що сервіс надає свої послуги цілодобово і дає можливість отримати мікрокредит не виходячи з дому, за вельми короткий проміжок часу.

Як вибрати мікрофінансову компанію для отримання нового кредиту?

Для вибору мікрофінансової компанії, все що від вас вимагається це ознайомиться з каталогом і вибрати вподобану МФО. Для збільшення ймовірності отримання позики є можливість подати заявку відразу в декілька компаній, не варто переживати з приводу того, що вам видадуть кредит за пільговою програмою одночасно кілька мікрофінансових компаній. Оскільки МФО на регулярній основі обмінюються даними, така можливість виключена. Таким чином, якщо в одному з них ви моментально отримали схвалення, в іншому отримаєте відмову.

Ознайомлюючись зі списком МФО, ви самі вибираєте за якими критеріями варто вибрати ту чи іншу компанію. Перш за все, заслуговують довіри компанії, у яких на сайті є онлайн калькулятор. Що дає можливість заздалегідь розрахувати суму і умови позики і виступає гарантом того, що кредити на карту не будуть супроводжуватися прихованою комісією. Чим прозоріше і чіткіше прописані умови співпраці, тим краще для потенційного одержувача. Якщо вас цікавить максимально можлива сума, перегляньте весь список і виберіть для себе оптимальний варіант. Точно також чиніть в тому випадку, якщо цікавить тривалий термін співпраці. Тоді підписуйте угоду з компанією, яка готова надати гроші на більш тривалий період, ніж це здатні зробити численні конкуренти.

Вимоги до позичальників, які висуваються новими МФО

Не можна сказати, що перелік вимог великий. Але все ж умови диктує сума позики. У випадках якщо сума не велика, від вас буде потрібно мінімальний пакет документів, до якого входить відсутність поручителів і застав. Якщо ж ви плануєте отримання позики з високою сумою, тоді вам потрібно бути готовим відповідати умовам МФО, де умови будуть більш вимогливими і еквівалентні послузі. Для отримання кредиту на звичайних умовах вам слід відповідати наступним мінімальним вимогам:

 • громадянство України;
 • вік 18-70 років;
 • наявність під рукою паспорта та ІПН;
 • наявність постійного джерела доходів;
 • наявність банківської карти;
 • бажана, але не обов’язкова відсутність прострочених платежів по інших позиках.

У деяких випадках кредит на карту без перевірок, стають доступними в випадках, коли є карта Приватбанку або будь-яка інша банківська карта. Бажано, щоб була задіяна послуга мобільного банку.

МФО вимагають дотримання певного віку 18-70 років. Обов’язково звертайте увагу на цей пункт вимог, щоб не витрачати даремно час на заповнення заявки. Так, при його невідповідність, у видачі грошових коштів буде відмовлено.

Переваги отримання кредиту від нових компаній в 2019 році

На ряду з уже перевіреними мікрофінансовими організаціями, нові мікрофінансові компанії для залучення аудиторії, збільшують число своїх переваг. Ознайомтеся з основними перевагами співпраці з новими МФО:

 • можливість отримання грошових коштів, не виходячи з дому;
 • низькі вимоги до позичальника;
 • мінімальний пакет документів і довідок;
 • зручність погашення боргових зобов’язань;
 • високий відсоток схвалення заявок і видачі позик;
 • можливість отримання кредиту з поганою кредитною історією (в такому випадку важливо-наявність високого доходу);
 • можливість виправлення кредитної історії за рахунок дотримань умов договору позики;

Таким чином, з появою на ринку нових МФО їх використання стає вигідніше з кожним днем. Отримувати кредит в мікрофінансових компаніях зручно і вигідно. Процес подачі заявки – швидкий і надійний, оформлення кредиту займає не більше 15 хвилин

Способи погашення боргових зобов’язань

Проводити оплату за борговими зобов’язаннями можна одним із зручних для вас способів:

 • банківською картою, яка прив’язана до особистого кабінету (без комісії);
 • платежем готівкою в офісі МФО (без комісії);
 • за допомогою послуг банку або ж свого банківського рахунку, за допомогою інтернет банку (протягом 3-5 днів, присутня комісія до 5%);
 • за допомогою терміналів самообслуговування.

Зверніть увагу на те, що деякі способи оплати припускають зарахування грошових коштів по платежах боргових зобов’язань протягом трьох робочих днів. У цьому випадку буде надійніше вносити оплату заздалегідь. Також під час здійснення платежів уважно перевіряйте реквізити. Гроші, відправлені на неправильно заповнені реквізити, є помилкою клієнта, що може послужити приводом для нарахування штрафних санкцій.