Компанії, які видають перший кредит без відсотків

Список компаній, які видають перші кредити без відсотків на карту онлайн без відмови на термін до 30 днів по всій Україні. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 32 пропозицій МФО відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку. Взяти перший кредит безкоштовно під 0 відсотків з моментальним схваленням тепер просто! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

У каталозі представлені компанії, що пропонують перший кредит в рамках спеціальних пільгових програм. Це як раз той випадок, коли рекламні акції дозволяють абсолютно безкоштовно використовувати позикові ресурси.

Як вибрати кращу МФО для отримання першого кредиту?

Як бачите, в каталозі представлені багато мікрофінансових компаній, готових надати сприяння в наданні грошової допомоги фізичним особам. При пошуку компанії рекомендуємо керуватися наступними критеріями відбору:

 1. Перш за все, дивіться на розмір першого кредиту під 0 відсотків, компанії пропонують його на різних умовах. Є організації, готові надати 2000 – 3000 грн., існують також потенційні партнери, які вам нададуть перший кредит в розмірі більше 4-5 тисяч гривень. В цьому випадку розумно брати максимально можливу суму, адже її надають практично моментально, а виплачувати відсотки не доведеться.
 2. Не варто розраховувати на довгостроковий кредит, адже МФО нічого не заробляють, а тільки рекламують свої послуги. У ряді варіантів вони готові надати мікрокредит всього на тиждень-два. Проте, при бажанні в розділі майже напевно знайдете фінансові компанії, готові видати гроші на термін до 30 днів.
 3. Перш, ніж ви приступите до укладання угоди, продумайте можливість пролонгації. В такому випадку прострочення не змусить вас виплачувати величезні відсотки в якості неустойки. У той же час пам’ятайте, що такий формат відносин не передбачає рефінансування. Обставини подальшої співпраці розумно обговорювати завчасно.
 4. Якщо вам терміново потрібні гроші, приділіть хоча б пару хвилин вивченню представлених компаній. Цілком можливо, що ця інформація допоможе точніше визначитися з вибором фінансового партнера.

Звичайно ж, вам не варто розраховувати на отримання великих сум готівкою. Справа в тому, що мікрофінансові компанії абсолютно нічого не заробляють на таких угодах, прагнучи розширити коло лояльних клієнтів.

Як оформити перший кредит без відсотків цілодобово?

Як ви вже зрозуміли, на отримання першого кредиту в МФО може розраховувати кожен повнолітній громадянин України. Цьому сприяє і той факт, що мікрофінансові організації мають свої відділення в усіх регіонах країни. Напевно знайдеться якийсь недалеко від вашого будинку або місця роботи. Оформити мікрокредит можна безпосередньо там. Заповнивши анкету, можна отримати відповідь практично відразу. Час на її розгляд 15 хвилин. Договір буде оформлений на місці, і там же ви можете отримати гроші через касу МФО готівкою.

Подати заявку на мікрокредит можна дистанційно, без відвідування офісу компанії. Це можна зробити на нашому сайті-каталозі підбору кредитів “Фінлайн.Онлайн». Інформація про статус заявки відправляється за допомогою смс-повідомлення на телефонний номер, вказаний при оформленні заявки. Також рішення про можливість видачі вам грошових коштів може бути відображено в вашому особистому кабінеті на сайті МФО або відправлено вам на e-mail (у разі подачі заявки онлайн). Після схвалення заявки грошові кошти так само швидко будуть перераховані на вашу карту.

Вимоги до позичальників при отриманні першого

Звертаємо увагу кандидатів на той факт, що перші кредити без відсотків пропонуються на різних умовах. У ряді випадків формальна сторона питання вирішується миттєво за паспортом, в інших обставинах треба надавати солідний пакет офіційних документів. Надаємо вам узагальнений список вимог, висунутих до претендентів на отримання позики:

 1. Обов’язково бути громадянином України.
 2. Обов’язково мати постійну реєстрацію в будь-якому регіоні України. 
 3. МФО не вимагають офіційного працевлаштування та довідку про доходи.
 4. Надати один контактний номер телефону.
 5. Для укладення угоди будуть потрібні основні документи – здатні підтвердити особу позичальника: паспорт та ІПН.
 6. Пам’ятайте, що угоду може бути укладено не виходячи з дому, тому важливим моментом є наявність стабільно працюючого інтернету. При відсутності стабільного зв’язку вам не вдасться укласти договір позики.
 7. Договір позики не передбачає участь поручителів, а також надання застави.

Мікрофінансовій компанії не важлива наявність у вас поганої кредитної історії, якщо ви зможете підтвердити ваш дохід – це посприяє ухваленню позитивного рішення про видачу вам грошей в борг.

Переваги кредитування мікрофінансовими компаніями

У більшості випадків великі банківські структури здатні надати більш цікаві умови співпраці. Чому ж все більше користувачів віддають перевагу мікрофінансовим компаніям, в чому криється причина їхнього успіху на фінансовому ринку? Справа в тому, що для невеликої фінустанови кожен претендент представляє певну цінність, тому персонал готовий до співпраці цілодобово, на що не можуть піти банківські установи. Справедливості заради відзначимо, що формат онлайн співпраці краще освоїли саме МФО, що пропонують вигідні умови мікрокредитування.

Сьогодні на фінансовому ринку країни працює велика кількість МФО, які спеціалізуються на видачі короткострокових грошових мікропозик. Ступінь конкуренції між ними дуже велика, тому для залучення нових клієнтів багато з них пропонують отримати перший кредит без відсотків. Скориставшись такою можливістю, позичальник може абсолютно безкоштовно користуватися позиковими грошима. Успішно виконавши свої зобов’язання по поверненню боргу, клієнт може повторно звернутися до фінансової компанії.

Видача таких мікрокредитів здійснюється на короткий термін – від 1 до 30 днів, в невеликій сумі до 3000 – 5000 грн. Тому повернути її не складає особливих труднощів для будь-якого клієнта. Більш того, після своєчасного погашення боргових зобов’язань, позичальник може вже впевнено розраховувати на отримання більшої суми в борг у МФО.

Способи отримання першого кредиту

Вивчаючи пропозиції МФО з надання першого кредиту онлайн, звертайте увагу на способи видачі коштів, які вони пропонують, щоб вибрати зручний і доступний в даний момент для вас варіант отримання мікрокредиту.

На сьогодні МФО пропонують отримати гроші в борг наступними способами:

 • готівкою в офісі організації;
 • на банківську карту платіжних систем Visa або MasterCard;
 • на банківський рахунок.

Подаючи заявку в мікрофінансову організацію, ви можете відразу вказати зручний для вас спосіб отримання грошових коштів. Враховуйте також час на зарахування коштів тим чи іншим способом.

Якщо ви планує використання грошей через інтернет і хочете, щоб гроші були зараховані максимально швидко – вибирайте переказ на банківську карту. Переказ і зарахування на банківський рахунок може зайняти більше часу (до 1-2 днів). Щоб уникнути непорозумінь уважно заповнюйте реквізити рахунку або номер банківської карти для зарахування позикових коштів.