Всі кредити по паспорту

Каталог компаній, які видають онлайн кредити по паспорту з моментальним рішенням в день звернення. Порівняйте всі і виберіть найкращий серед 27 пропозицій компаній відсортувавши їх по рейтингу, сумі, терміну, процентної ставки і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит по паспорту на карту без відмови і перевірок тепер може кожен! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

При виникненні фінансових труднощів проблеми вирішуються за допомогою рефінансування. Для отримання грошей в борг не обов’язково відвідувати офіси банків, спілкуватися з менеджерами, збирати довідки для підтвердження платоспроможності. Альтернативним рішенням стануть кредити по паспорту онлайн, які видаються мікрофінансовими компаніями. Одні доступні навіть громадянам з поганою кредитною історією і при значному простроченні раніше взятих на себе боргових зобов’язань.

Як вибрати кращу МФО для отримання онлайн кредиту по паспорту?

За допомогою сервісу «Фінлайн.Онлайн» отримати мікрокредит по паспорту можна в день звернення. На сайті зібрані програми 27 кращих МФО, що відрізняються по термінах кредитування, максимальним сумам, умовами надання кредиту і погашення боргу. Кожна компанія має ліцензію на надання фінансових послуг, тому ризик шахрайства виключений. Більшість з них надають перший займ без відсотків для збільшення кількості клієнтів.

Одним потрібні гроші на тривалий термін (до 365 днів), а інші шукають мікрокредити до зарплати, які погашаються через 7-30 днів. Відрізняються ставки, особливості ідентифікації клієнтів, максимальна сума. Як правило, позичальники можуть взяти до 20000 гривень.

Вимоги до потенційних позичальників і особливості отримання грошей

Головний документ для видачі експрес-кредиту – паспорт (відправляються або фотокопії його сторінок, або скани) та ІПН.

У більшості МФО одна з умов надання грошей – наявність громадянства України.

Ще одна вимога – постійна реєстрація на території України. На відміну від банків, територіальна прив’язка до регіону не передбачена. Обмеження за віком мінімальні. Використовуючи фільтри, можна знайти МФО, які співпрацюють з особами 18-70 років. Цей критерій на розмір відсотків не впливає.

Остання умова – наявність мобільного телефону. Співробітники компанії можуть передзвонити на вказаний номер для ідентифікації клієнта. Крім цього, повідомлення про схвалення анкети і про перерахування коштів на банківську карту висилаються в sms-повідомленні.

Етапи укладання договору при зверненні в мікрофінансову організацію

Співпраця починається з реєстрації на сайті МФО. Ця процедура проходить моментально. В анкеті потрібно вказувати правдиву інформацію про себе – при виявленні перекручених даних у видачі мікрокредиту буде відмовлено. Сама угода проходить в кілька етапів.

  1. Подача онлайн-заявки. У бланку вказується ПІБ, паспортні дані, відомості про дохід, номер банківської карти.
  2. Розгляд запиту від клієнта. Завдяки перевірці скрининговою системою обробка займає 5-30 хвилин.
  3. Повідомлення громадянина про прийняття позитивного рішення.
  4. Підписання електронного договору. До нього додаються фотокопії сторінок паспорта.
  5. Отримання грошей обраним способом.

Прив’язка карти обов’язкова, якщо позикові кошти будуть перераховуватися на неї. Вона повинна бути дійсною і оформленою на ім’я заявника. Щоб перевірити карту, МФО можуть запросити внести з неї депозит на суму до 10 гривень. Кошти переказуються максимально швидко – транзакції виконуються протягом 20 хвилин.

Оформлення кредиту без обов’язкового офіційного працевлаштування

На схвалення заявки можуть розраховувати громадяни без офіційного працевлаштування. Гроші без питань видаються безробітним, пенсіонерам (до 65-70 років), домогосподаркам, повнолітнім студентам. В останньому випадку при виборі параметрів краще задати вік – від 18 років, оскільки деякі МФО співпрацюють лише з особами від 21 років. Процес оформлення договору позики проходить таким же способом, як і для працевлаштованих громадян.

Для підтвердження платоспроможності бажано внести інформацію про неофіційне місце роботи або додаткової зайнятості. Як дохід враховуються нерегулярні фінансові надходження, рента, авторські гонорари, прибуток з раніше зроблених депозитів. Можна вказати розмір пенсії або стипендії. Імовірність схвалення – 87%.

Вибрати програму кредитування на сайті МФО можна цілодобово. Завдяки скоринговій системі є можливість отримання грошей в борг у будь-який час дня і ночі – вони будуть перераховані на банківську карту.

Способи отримання коштів при оформленні швидкого кредиту за паспортом

Для отримання грошових коштів ви можете використовувати різні платіжні системи:

  • на будь-яку банківську карту;
  • на будь-який банківський рахунок, відкритий в Україні;

До затребуваних варіантів відноситься отримання готівки. Для цього потрібно або звернутися в офіс мікрофінансової організації, або скористатися послугою кур’єрської доставки. Цей метод підходить жителям обласних центрів і великих міст.

Простота і зручність погашення боргових зобов’язань

Найпоширеніший спосіб погашення позики – оплата з банківської карти. До методів погашення боргових зобов’язань відносяться розрахунок за допомогою платіжних терміналів.

Завершальним етапом стане отримання довідки про відсутність заборгованості.

Переваги сервісу «Фінлайн.Онлайн» по швидкому підбору програм кредитування

Завдяки сервісу «FinLine.OnLine» з підбору мікрофінансових компаній – отримати кредит по пред’явленому паспорту тепер може кожен. Для зручності користувачів на сайті є фільтри, за допомогою яких пошук пропозицій виконується з урахуванням заданих параметрів. На сторінці миттєво відображається вибірка, а клієнтам досить порівняти пропозиції і вибрати найпривабливішу з них.

Сервіс співпрацює тільки з надійними і перевіреними компаніями. На сайті є можливість почитати докладні відгуки про організації від реальних позичальників.