Політика конфіденційності

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 1. .Використання Користувачем сайту finline.online означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.
 2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності Користувач повинен припинити використання сайту finline.online
 3. Дана Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє відносно всієї інформації, яку інтернет-ресурс «finline.online», розташований на доменному імені  finline.online, може отримати про Користувача під час використання сайту, програм і продуктів на сайті.
 4. Сайт не є кредитною організацією і не виносить рішення про видачу позик. На сайті представлена ​​тільки ознайомча інформація по мікрофінансовим організація, що надають грошові позики населенню на території України. Остаточні умови кредитування приймаються мікрофінансовою організацією, що надає грошові позики.

ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Приймаючи умови користування сайтом, ви також погоджуєтеся на збір і обробку персональних даних, які не можуть використовуватися сайтом для інших цілей, окрім як:

 1. Для проведення статистичних та інших досліджень на підставі наданих даних.
 2. Для ідентифікації особи користувача.
 3. Для передачі персональних даних мікрофінансовим організаціям з метою отримання ними інформації про користувача, необхідної для розгляду Заявки користувача на позику.
 4. Адміністрація сайту приймає на себе зобов’язання по дотриманню вимог законодавства України, щодо захисту персональних даних.

До персональних даних відноситься:

 1. Інформація, яку сайт отримує при відвідуванні користувачем сторінок сайту (IP-адреса, інформація з cookie, інформація про браузер користувача, час доступу, адреса запитуваної сторінки, а також доменне ім’я провайдера інтернет-послуг користувача).
 2. Інформація, яку надає користувач про себе при реєстрації на сайті для заповнення заявки на позику. Така інформація означена на сайті і до неї відносяться: прізвище, ім’я та по батькові, адреса електронної пошти, номер мобільного телефону, контактні телефони, адресу проживання, реквізити свого банківського рахунку, а також інші дані, які автоматично передаються сайту в процесі його використання.
 3. Інша інформація про користувача, надання якої необхідно для коректного використання сайту.

АДМІНІСТРАЦІЯ САЙТУ зобов’язана

 1. Використовувати отриману інформацію виключно для цілей, зазначених у п. 2 цієї Політики конфіденційності.
 2. Забезпечити зберігання конфіденційної інформації в таємниці, не розголошувати без попередньої письмової згоди Користувача, а також не здійснювати продаж, обмін, опублікування, або розголошення іншими можливими способами переданих персональних даних Користувача.
 3. Вживати заходів обережності для захисту конфіденційності персональних даних, для цього на сайті реалізовані різні способи захисту персональної інформації користувачів.

ДОДАТКОВІ УМОВИ

 1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в дану Політику конфіденційності без згоди Користувача.
 2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на сайті finline.online, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.