Рейтинг мікрофінансових організацій в 2019 році

Рейтинг кращих мікрофінансових організацій в 2019 році, що видають онлайн кредит цілодобово без відмови. Оберіть найкращу компанію, серед усіх пропозицій, порівнявши по рейтингу, сумі, терміну, процентній ставці і подайте онлайн-заявку. Взяти кредит в кращих МФО 2019 року з моментальним схваленням тепер може кожен! Для збільшення шансів отримання грошей - заповніть та подайте онлайн-заявку відразу в кілька МФО.

Tengo

1%

Cтавка в день

300 грн.

Переплата по кредиту на 1000 грн. за 30 днів користування

Останні публікації

Мікрофінансові організації – це новий підхід до кредитування для України, який став користуватися популярністю кілька років тому. Із зростанням попиту зросла і кількість пропозицій на ринку. Щомісяця з’являються нові учасники ринку, в той час як інші припиняють своє існування з огляду на надто високу конкуренцію. Проте, домоглися успіху і ряд молодих МФО, Україна всіляко стимулює вдосконалення напрямки, і це дозволяє новачкам займати лідируючі позиції.

На сайті представлений каталог перевірених і стабільних установ. Вони ведуть свою роботу в сфері кредитування протягом різного часу. Є кредитні організації, які з’явилися ще в період становлення мікрофінансового ринку, є ті, яким не виповнилося і року. Головне, що всі МФО, які входять в список – це легальні, порядні організації, чия діяльність базується на наступних принципах:

  • Відкрита робота з клієнтами – кожен може отримати доступ до юридичної інформації на сайті, ознайомиться з відгуками і системою співпраці.
  • Прозорість взаємодії з клієнтами – тут представлені тільки ті мікрофінансові компанії України, які не нараховують додаткових комісій за обслуговування, страхування та інші послуги. З усіма умовами можна ознайомитися в кредитній угоді до її підписання.
  • Швидкість обслуговування – каталог включає в себе мікрофінансові організації, які швидко розглядають заявки, приймають рішення і миттєво переводять гроші – це один з головних плюсів їх роботи.
  • Доступність послуги – з появою МФО Україна значно спростила процедуру кредитування, тепер отримати в борг можна з 18 років, без довідки про доходи або працевлаштування, будучи в пенсійному віці.

Як вибрати відповідну кредитну компанію?

Чим більше пропозицій з’являється на ринку, тим складніше визначитися – якій мікрофінансовій компанії віддати перевагу. Вище ви знайдете перелік усіх українських фірм, які успішно розвиваються в області мікрокредитування, використовують стандартні умови співпраці і хорошу репутацію. Однак для того, щоб вибрати з них саме ту, що стане оптимальним фінансовим партнером, необхідно виділити наступні факти:

  • Умови першого кредиту. Якщо вам необхідна велика сума, але ви ще жодного разу не зверталися в МФО, знайдіть в списку компанію, яка пропонує найбільш високий кредитний ліміт для новачків.
  • Процентні ставки. Цей параметр часто є основним при виборі фірми, так як переплачувати клієнти не хочуть. Зверніть увагу на компанії, які пропонують безвідсоткові кредити для нових користувачів, але будьте готові до обмежень щодо суми кредиту.
  • Максимальний кредитний ліміт. Якщо вам необхідна відносно велика позика, але не терміново, вибирайте той сервіс, де найбільші граничні суми кредитів. Доведеться оформити позику кілька разів на невеликі суми, щоб отримати доступ до великого займу.
  • Тривалість позики. Стандартні терміни – від одного до тридцяти днів, але якщо гроші потрібні на більший термін, вибирайте компанію, яка відповідає цій умові. Таких фірм небагато, але вони є.
  • Репутація установи. Перед тим, як починати співпрацю з будь-яким учасником фінансового ринку, слід ретельно вивчити його репутацію. Почитати відгуки на сайті, порадитися з тими, хто вже брав кредит, ознайомитися з інформацією про компанію в принципі.

Вище представлені майже всі МФО України, які допоможуть вам у важкій ситуації. Для того, щоб співпраця була вигідною і продуктивною, слід відповідально ставитися до мікрокредитів. Більшість негативних відгуків базуються на тому, що клієнт не оплачує заборгованість вчасно, отримуючи штраф.

Ви завжди можете заплатити частину боргу, або внести платіж раніше терміну – це відмінний спосіб заощадити. Кредитні організації перерахують суму відсотків, і за користування коштами доведеться платити менше. Вибирайте надійного фінансового помічника з представлених вище компаній, виконуйте всі умови угоди, вирішуючи свої матеріальні проблеми всього за кілька хвилин.